Nowy serial BBC, “Wrecked”: komedio-horror inspirowany “Krzykiem” i “Lśnieniem”

Wrecked Serial
Wrecked Serial inspirowany Krzykiem i Lśnieniem / Foto Prime: BBC Three, Euston Films

Stacja BBC Three przygotowuje nowy, zaskakujący serial, którego tytuł to “Wrecked”. Łączy on humor z grozą i zapowiadany jest jako połączenie teen slasherów à la “Krzyk” z “Domem w głębi lasu” oraz atmosferą rodem z klasycznego “Lśnienia”.

Wrecked Serial inspirowany Krzykiem i Lśnieniem

Serial “Wrecked”, utrzymany w konwencji komedio-horroru, będzie liczył sześć odcinków. Na razie wiadomo tylko, że zadebiutują one w 2022 roku; dokładna data nie została podana. Fabułę kolejnych epizodów przygotował Ryan J. Brown, debiutujący w roli showrunnera telewizyjnego.

Głównym bohaterem serialu będzie Jamie (w tej roli Oscar Kennedy), dwudziestoletni gej, który infiltruje luksusowy statek wycieczkowy, szukając zaginionej siostry. “Wrecked” zapowiadane jest jako opowieść inicjacyjna o zagubionym, młodym chłopaku, który “doświadcza paranoi, odkrywając prawdę o sobie samym”. Jednak serial nie będzie jedynie historią typu coming-of-age, a także horrorem stalk n’ slash, w którym kolejni bohaterowie giną w tajemniczych okolicznościach. Postaci w kolejce do zabicia na pewno nie zabraknie – załoga statku liczy około trzy tysiące pracowników i pasażerów.

Zdjęcia do “Wrecked” realizowane są na północy Irlandii. O serialu usłyszeliśmy po raz pierwszy w marcu 2021 roku i od tego czasu dalszych doniesień było niewiele (zapewne z powodu pandemii).

W serialu grają Oscar Kennedy, znana z serialu “Mogę cię zniszczyć” Harriet Webb, Jodie Tyack, Thaddea Graham, Alice Nokes, Jack Rowan, Louis Boyer i Ramanique Ahluwalia.

Poniżej pierwsze zdjęcia z “Wrecked”.

Wrecked Serial BBC Three – pierwsze zdjęcia

Previous Article
Gliniarz z Beverly Hills 4 Netflix

"Gliniarz z Beverly Hills 4" z zielonym światłem i budżetem na realizację. Film ukaże się na Netfliksie

Next Article
Bojkot kin w Rosji

Bojkot Rosji trwa: anulowano premiery filmów Paramountu i Universal Pictures

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share