Leslie Jones przygotuje nietypową komedię świąteczną dla studia Lionsgate

Leslie Jones
Leslie Jones wyprodukuje film o żonie Świętego Mikołaja / Foto Prime: Kanał “Comedy Central Stand-Up” na YouTubie

Leslie Jones – gwiazda programu “Saturday Night Live”, znana też z występów w “Pogromcach duchów” (2016) oraz “Księciu w Nowym Jorku 2” – pracuje nad świąteczną komedią dla studia Lionsgate. Obraz nie ma na razie tytułu. Opowie o żonie Świętego Mikołaja, która czuje się niedoceniona i postanawia się usamodzielnić.

Leslie Jones wyprodukuje film o żonie Świętego Mikołaja

Producentami filmu będą Leslie Jones, David Bernad, Lenny Marcus oraz Ruben Fleischer – twórca dwóch odsłon “Zombielandu” i widowiskowego “Venoma”. Najnowszy obraz Fleischera, “Uncharted”, ukazał się niedawno w kinach i króluje w notowaniach box-office’u.

Bohaterką komedii będzie Mikołajowa, która ma dość swojej “pracy” – wie, że jest tylko żoną brodatego Świętego, a przecież sama też haruje jak wół w okresie przedświątecznym. Kobieta chce, by ktoś docenił to, co robi przed Bożym Narodzeniem. Opuszcza męża i powraca w rodzinne strony – do Bostonu, gdzie zamieszkuje z siostrą-sztywniaczką. Film skupi się na jej podróży emocjonalnej i poszukiwaniach siebie samej.

Scenariusz niezatytułowanej komedii napisze Jackie Clarke, która pracowała m.in. przy sitcomie “Superstore”. Przedstawiciele wytwórni Lionsgate obiecują, że w rękach Clarke i Leslie Jones powstanie wyjątkowa, zaskakująca komedia, w której nie zabraknie kontrowersyjnego humoru, jaki doskonale znają fani gwiazdy “SNL”.

Na razie nie wybrano członków obsady, ale można spodziewać się, że Jones wystąpi w filmie w roli pierwszo- lub drugoplanowej (a na pewno bardzo krzykliwej).

Previous Article
Immigrant Dan Stevens

Dan Stevens i Kumail Nanjiani gwiazdami serialu o powstaniu zespołu Chippendales

Next Article
Bill Murray

Bill Murray gwiazdą filmu w reżyserii Aziza Ansariego

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share