“Potworna Rodzinka 2” – premiera w piątek. Animacja z Joanną Kołaczkowską jako… Babą Jagą

Potworna Rodzinka 2 Premiera
Potworna Rodzinka 2 Premiera w piątek / Foto Prime Movies: Monolith Films, Ambient Entertainment GmbH, Rothkirch Cartoon Film, Timeless Films

Już w piątek, 25 lutego na ekranach polskich kin zadebiutuje komedia animowana “Potworna Rodzinka 2” w reżyserii Holgera Tappe. To idealna propozycja dla fanów serii “Hotel Transylwania” oraz “Rodzina Addamsów”.

Potworna Rodzinka 2 Premiera w Polsce

Sequel przebojowego filmu familijnego z 2017 roku zmierza na duże ekrany. Jak udał się twórcom – o tym widzowie przekonają się w najbliższy piątek. Dystrybutorem kreskówki w Polsce jest studio Monolith Films. Na jego stronie dostępny jest opis fabuły “Potwornej Rodzinki 2”:

— Po ostatnich przygodach rodzina Wishbone’ów wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mały Max jako najniższy w klasie znów musi znosić żarty kolegów, a nastoletnia Fay nie może się pogodzić z faktem, że jej koleżanki są bardziej utalentowane. Tata znów tonie w morzu zawodowej nudy, a mama próbuje wykrzesać iskierkę ciepła, by rozpalić ogień domowego ogniska. Mimo to Wishbone’ów nie może zabraknąć na ślubie ich ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie wystrojoną Babę Jagę. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna!

Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z triem nieodłącznych nietoperzy gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie, która najwyraźniej ma coś do potworów. Poszukując kryjówki Idealnych, nasi Potworni spotkają takich celebrytów potwornego świata jak Yeti, potwór z Loch Ness, a nawet sam King Konga! Wkrótce wszyscy odkryją, że nikt nie jest do końca idealny, ani całkiem potworny! Co wyniknie ze starcia Potwornych z Idealnymi? Być może okaże się, że nie każdy jest tym na kogo wygląda.

W polskiej obsadzie filmu “Potworna Rodzinka 2” znajdują się m.in. Mirosław Zbrojewicz, Robert Jarociński, Filip Rogowski, Natalia Jankiewicz i Joanna Kołaczkowska – grająca Baba Jagę. W oryginale głosu postaciom udzieli tacy aktorzy, jak Jason Isaacs, Nick Frost, Catherine Tate i Emily Watson.

Previous Article
Buster Keaton

Buster Keaton bohaterem filmowej biografii. Reżyseruje twórca "Wolverine'a"

Next Article
Meg 2: The Trench Obsada

"Meg 2" - nowe doniesienia castingowe. Przebój z Jasonem Stathamem doczeka się sequela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share