Zwiastun lovecraftowskiego horroru “Offseason” z Jocelin Donahue i Joem Swanbergiem

Offseason Zwiastun
Offseason Zwiastun / Foto Prime: Defiant Studios, Kodiak Pictures, Sunset Junction Entertainment, RLJE, Shudder

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy o premierze horroru “Offseason”, z Jocelin Donahue w roli głównej – nastąpi ona już w marcu. Teraz w sieci ukazał się oficjalny zwiastun filmu grozy. Tego tytułu nie powinni przegapić fani opowieści z dreszczykiem.

Offseason Zwiastun filmu grozy z Jocelin Donahue

Zwiastun “Offseason” podpowiada, że film będzie cechował się atmosferą wyrwaną prosto z lovecraftowskich opowiadań. Wskazuje na to ostatnia scena z trailera, która zdradza, że w morzu, okalającym miejsce akcji, mieszka wielki, przerażający potwór. Widzimy tylko jego kontury przy uderzeniu pioruna; w zwiastunie nie znajdują się spoilery na temat fabuły.

Główną bohaterką “Offseason” jest Marie (Jocelin Donahue), która otrzymuje tajemniczy list od nieznanego nadawcy, informujący, że zdewastowano grób jej matki. Kobieta wyrusza więc do położonej z dala od miejskiego zgiełku, leżącej nad morzem wioski, gdzie znajduje się cmentarz. Na miejscu dochodzi do niefortunnego splotu zdarzeń: z powodu kończącego się sezonu turystycznego wszelkie drogi wyjazdowe zostają zamknięte. Most prowadzący na wysepkę zostaje podniesiony i aż do wiosny opuszczenie okolicy będzie niemożliwe.

Marie wpada w pułapkę. Lokalni mieszkańcy zachowują się podejrzanie i bohaterka szybko zdaje sobie sprawę, że kryją upiorny sekret. Kobieta będzie usiłowała rozwikłać zagadkę przeszłości i poznać prawdę o życiu zmarłej mamy.

Donahue jest aktorką doskonale znaną ze swojej pracy przy horrorach – jej filmografię zasilają takie tytuły, jak “Dom diabła”, “Summer Camp”, “Holidays” czy “Dead Awake”. 40-latka wystąpiła też u Jamesa Wana w filmie “Naznaczony: rozdział 2” oraz u Mike’a Flanagana w “Doktorze Sen”.

W obsadzie “Offseason” znajdują się też Joe Swanberg, Richard Brake, Jeremy Gardner, Larry Fessenden, Melora Walters i Jonathan Medina. Reżyserowany przez Mickeya Keatinga film ukaże się 11 marca na platformie Shudder oraz w wybranych kinach na terenie USA.

Offseason Zwiastun – wideo

Previous Article
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 Netflix

"Teksańska masakra piłą mechaniczną 2" na Netfliksie: jakie są szanse na powstanie filmu? David Blue Garcia o pomysłach na sequel

Next Article
Woman on Fire Sharon Stone

Sharon Stone gwiazdą i producentką filmu kryminalnego "Woman on Fire"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share