Mel Gibson znów w roli bad assa. Zobacz zwiastun filmu “Panama”

Panama Zwiastun
Panama Zwiastun filmu z Gibsonem / Foto Prime: Saban, Yale Prod., Grandave Capital

Mel Gibson jest ikoną kina, czego nikomu nie musi już udowadniać. 66-latek – zdobywca dwóch Oscarów – nie planuje jednak osiąść na laurach i wciąż kontynuuje karierę aktora. Serwis IMDb podaje, że w najbliższym czasie w planach jest realizacja siedmiu (!) filmów z udziałem Gibsona. Ostatnią produkcją w dorobku gwiazdora jest thriller sensacyjny “Panama”, do którego ukazał się pierwszy zwiastun.

Panama Zwiastun nowego filmu z Melem Gibsonem

Fabułę filmu zainspirowały autentyczne wydarzenia. Rzecz dzieje się w 1989 roku w tytułowej Panamie. James Becker (Cole Hauser) jest twardym, byłym żołnierzem Marines, który zostaje wysłany do Ameryki Południowej przez swojego dawnego dowódcę, Starka (Mel Gibson). Ma za zadanie zawrzeć cenną transakcję z grupą groźnych przeciwników, działa pod przykrywką. Nikomu nie może zaufać. Na miejscu toczy się wojna. Becker walczy z zabójcami, a na jego drodze pojawia się też pewna femme fatale. Powrót do domu w całości może okazać się wyzwaniem.

Wbrew tytułowi “Panama” została nakręcona… w Portoryko w styczniu minionego roku. Obraz wyreżyserował pochodzący z Nowego Jorku Mark Neveldine, który wsławił się dwiema odsłonami serii “Adrenalina” z Jasonem Stathamem. Jego ostatni film, “Taśmy Watykanu”, ukazał się siedem lat temu.

Thriller “Panama” ukaże się w czerwcu tego roku w Holandii – daty premier w innych krajach są na razie nieznane. W obsadzie filmu, poza Gibsonem i Hauserem, znajdują się: były partner Luke’a Evansa – Victor Turpin, Charlie Weber, Jackie Cruz, Katie Katzman, Simon Phillips, Kiara Liz, Mauricio Hénao i Jai Stefan.

Panama Zwiastun – wideo

Previous Article
Szalony świat Louisa Waina Premiera

"Szalony świat Louisa Waina" z Benedictem Cumberbatchem - znamy datę polskiej premiery

Next Article
The Contractor Zwiastun

"The Contractor" - Chris Pine rusza na niebezpieczną misję. Zobacz zwiastun filmu akcji

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share