“Terror on the Prairie” – zwiastun filmu z Giną Carano

Terror on the Prairie Zwiastun
Terror on the Prairie Zwiastun / Foto Prime: Bonfire Legend, The Daily Wire

Gina Carano powraca – pomimo kontrowersji, z jakimi wiązano jej nazwisko. W sieci ukazał się zwiastun nowego… westernu z jej udziałem, “Terror on the Prairie”. Czy obraz to rip-off “Psich pazurów”, które walczą o Oscara w dwunastu kategoriach? Czy film ma szansę odnieść sukces?

Terror on the Prairie Zwiastun westernu z Giną Carano

Bohaterami filmu są amerykańscy pionierzy mieszkający na Dzikim Zachodzie, który dotąd zamieszkany był przez rdzennych Amerykanów. W stanie Montana osiedliła się główna bohaterka (Gina Carano). Kobieta musi uchronić siebie, swoją nowo powstałą farmę i dobytek przed członkami niebezpiecznego gangu i zbirami, łaknącymi zemsty.

Western “Terror on the Prairie” wyreżyserował twórca o swojsko brzmiącym nazwisku, Michael Polish – odpowiedzialny m.in. za dramat przygodowy “Ranczer w kosmosie”, thriller “Zabójczy żywioł” z Melem Gibsonem czy dramat “W pułapce zdrady” z Alem Pacino. Scenariusz “Terror on the Prairie” przygotował Josiah Nelson.

Gina Carano jest jedną z producentek filmu, a w obsadzie znajdują się również Samaire Armstrong, Matthias Hues, Nick Searcy, Jeremy Gauna, Heath Freeman, Travis Mills, Gabriel-Kane Day Lewis i Donald Cerrone. Premierę zaplanowano na 9 czerwca 2022 roku.

Carano znana jest z mocno konserwatywnych poglądów. Otwarcie deklaruje, że popiera Partię Republikańską, wielokrotnie okazywała swoją aprobatę dla polityki Donalda Trumpa. Przyłapano ją, jak wspierała w social mediach posty dyskredytujące ruch Black Lives Matter. Była oskarżana o transfobię, gdy wyśmiewała ideę preferowanych zaimków osobowych. Kpiła z przepisów covidowych, wymagających osłaniania twarzy maską.

W ubiegłym roku Carano zamieściła na Instagramie kontrowersyjny post: napisała w mediach społecznościowych, że obecnie „bycie republikaninem jest równie kłopotliwe, jak bycie Żydem w czasach Holokaustu”. Wpis wywołał oburzenie, a Disney wyrzucił aktorkę z obsady serialu “The Mandalorian”.

Terror on the Prairie Zwiastun – wideo

Previous Article
BioShock Netflix

Netflix zadaptuje kultową serię gier "BioShock"

Next Article
Ciche miejsce 3

Premiera "Cichego miejsca 3" odwleczona. Film ukaże się dopiero "w okolicy 2025 roku"

Related Posts
Total
0
Share