Zendaya w obsadzie nowego filmu twórcy “Tamtych dni, tamtych nocy”

Challengers Zendaya
Challengers Zendaya w nowym filmie, jako profesjonalna tenisistka / Foto: Wikimedia Commons

Zendaya (“Euforia”, “Król rozrywki”) dołączyła do obsady nowego projektu twórcy “Tamtych dni, tamtych nocy” – Luki Guadagnino. Obraz o tytule “Challengers” opowie o byłej tenisistce, która zostaje trenerką sportową własnego męża.

Challengers Zendaya w nowej, zaskakującej roli

W filmie Guadagnino, poza Zendayą, zagrają również Mike Faist (“West Side Story”) oraz znany z “Pięknego kraju” i “The Crown” Josh O’Connor. “Challengers” zostanie wyprodukowany przez wytwórnię Metro-Goldwyn-Mayer, a Zendaya (“Diuna”) zagra w nim niegdysiejszą tenisistkę i trenerkę tego sportu. Mąż kobiety również jest zawodowym graczem; to dzięki niej odnosi niemałe sukcesy na korcie. Po serii kiepskich występów postanawia wystartować w tytułowych rozgrywkach. W tychże stanie do walki z byłym ukochanym swojej małżonki.

Czytaj też: Powstaje nowy gejowski romans – w rolach głównych Josh O’Connor i Paul Mescal

Pierwszy klaps na planie filmowym padnie w przyszłym miesiącu, a za fabułę “Challengers” odpowiedzialny jest Justin Kuritzkes – dramaturg i powieściopisarz.

Luca Guadagnino jest włoskim reżyserem nominowanym do Oscara za melodramat “Tamte dni, tamte noce”. 50-latek pracował także przy takich projektach, jak “Jesteśmy miłością” czy “Suspiria”, a niedawno poinformowano, że nakręci filmową biografię legendy kina, Audrey Hepburn (w roli głównej Rooney Mara).

Previous Article
Kingsley Ben-Adir jako Bob Marley

Kingsley Ben-Adir jako Bob Marley. Aktor zagra legendę muzyki w filmie Paramountu

Next Article
Amy Schumer

Kto poprowadzi tegoroczną oscarową galę? Wybór może okazać się zaskoczeniem

Related Posts
Total
0
Share