Pierwsze zdjęcia promujące serial “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – zdjęcia / Foto Prime Movies: Kanał “Prime Video” na YouTubie – wideo: “The Lord of the Rings: The Rings of Power – Title Announcement”

Na oficjalnej stronie internetowej “Vanity Fair” pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z nadchodzącego serialu “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. To najgoręcej wyczekiwana odcinkowa produkcja tego roku, a przy tym jeden z najdroższych seriali w historii telewizji.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Pierwsze zdjęcia z serialu

Serial, za którego realizację odpowiadają J.D. Payne i Patrick McKay, zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video w tym roku – 2 września. Pierwsze zdjęcia, które trafiły do sieci, przedstawiają nowe postacie w świecie, który widzowie kojarzą z trylogii “The Lord of the Rings” Petera Jacksona.

Serial “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” będzie bazował na prozie J.R.R. Tolkiena. Materiały kręcono w Auckland na terenie Nowej Zelandii. To oficjalnie jedna z najdroższych serialowych produkcji w dziejach – budżet tylko w przypadku sezonu pierwszego wynosi 465 mln dolarów, a na pewno powstanie druga seria. Samo wykupienie praw do historii Śródziemia kosztowało przedsiębiorstwo Amazon 250 mln USD.

Serial będzie prequelem, toczącym się tysiące lat przed wydarzeniami z bazowej sagi i powieści “Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

Widzowie poznają czasy, w których “wykuto potężne moce”, królestwa osiągnęły świetność i popadły w ruinę, a nieoczekiwani bohaterowie przeszli test swojej odwagi. W serialu ma pojawić się postać “najgorszego złoczyńcy”, który będzie chciał pogrążyć świat w ciemności. Wróci wątek Śródziemia oraz kilka znanych postaci, choć w obsadzie dominują nowe nazwiska. Akcja będzie toczyła się między innymi w Górach Mglistych, krainie Lindon oraz na wyspie Númenor.

Previous Article
Cykady Recenzja

„Cykady” – recenzja gejowskiego dramatu w reżyserii Matthew Fifera

Next Article
The Munsters Jorge Garcia

Nowe nazwisko w obsadzie filmu "The Munsters" Roba Zombiego. To gwiazdor "Zagubionych"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share