“Buzz Astral” – nowy zwiastun animacji studia Pixar z Chrisem Evansem

Buzz Astral Zwiastun
Buzz Astral Zwiastun #2 / Foto Prime: Pixar Animation, Walt Disney, ONE Media

Już w czerwcu odbędzie się premiera wyczekiwanej animacji wytwórni Pixar Studios. Mowa o filmie “Buzz Astral”, który będzie opowiadał o początkach tytułowego bohatera – zabawki znanej z serii “Toy Story”. Pixar udostępnił w sieci nowy oficjalny zwiastun, który zapowiada rozrywkę na wysokim poziomie.

Buzz Astral Zwiastun #2. Chris Evans jako bohater serii Toy Story

Wygląda na to, że film spodoba się nie tylko młodszym widzom. Nowy zwiastun jest dłuższy i daje lepszy wgląd w fabułę. Tytułowy Buzz wyrusza z misją specjalną na obcą planetę, gdzie czekają go kosmiczne przygody.

W oryginalnym “Toy Story” (1995) Buzz Astral przemawiał głosem Tima Allena, a w tegorocznej wariacji na temat serii bohater został głosowo zagrany przez Chrisa Evansa – słynnego Kapitana Amerykę. W obsadzie widowiska Pixara i Disneya znajdują się także Taika Waititi, Keke Palmer, Uzo Aduba, James Brolin, Dale Soules, Efren Ramirez, Peter Sohn, Mary McDonald-Lewis i Isiah Whitlock Jr.

Zgodnie z tytułem film opowie historię Buzza Astrala – pilota testowego, który wyrusza w przestrzeń kosmiczną. Mężczyzna zostaje uznany za bohatera i szybko zyskuje zaskakującą sławę – w przyszłości jego wizerunek posłuży za model dla serii zabawek. Animacja ma formę prequela i ukaże się w polskich kinach 17 czerwca 2022 roku.

Buzz Astral Zwiastun – wideo

Previous Article
Zachowaj spokój Zwiastun

Zwiastun serialu "Zachowaj spokój" - nowej ekranizacji prozy Cobena

Next Article
Oppenheimer Dane DeHaan

Rośnie obsada filmu "Oppenheimer" Christophera Nolana. Znamy nazwisko kolejnego aktora

Related Posts
Total
0
Share