“Buzz Astral” – nowy zwiastun animacji studia Pixar z Chrisem Evansem

Buzz Astral Zwiastun
Buzz Astral Zwiastun #2 / Foto Prime: Pixar Animation, Walt Disney, ONE Media

Już w czerwcu odbędzie się premiera wyczekiwanej animacji wytwórni Pixar Studios. Mowa o filmie “Buzz Astral”, który będzie opowiadał o początkach tytułowego bohatera – zabawki znanej z serii “Toy Story”. Pixar udostępnił w sieci nowy oficjalny zwiastun, który zapowiada rozrywkę na wysokim poziomie.

Buzz Astral Zwiastun #2. Chris Evans jako bohater serii Toy Story

Wygląda na to, że film spodoba się nie tylko młodszym widzom. Nowy zwiastun jest dłuższy i daje lepszy wgląd w fabułę. Tytułowy Buzz wyrusza z misją specjalną na obcą planetę, gdzie czekają go kosmiczne przygody.

W oryginalnym “Toy Story” (1995) Buzz Astral przemawiał głosem Tima Allena, a w tegorocznej wariacji na temat serii bohater został głosowo zagrany przez Chrisa Evansa – słynnego Kapitana Amerykę. W obsadzie widowiska Pixara i Disneya znajdują się także Taika Waititi, Keke Palmer, Uzo Aduba, James Brolin, Dale Soules, Efren Ramirez, Peter Sohn, Mary McDonald-Lewis i Isiah Whitlock Jr.

Zgodnie z tytułem film opowie historię Buzza Astrala – pilota testowego, który wyrusza w przestrzeń kosmiczną. Mężczyzna zostaje uznany za bohatera i szybko zyskuje zaskakującą sławę – w przyszłości jego wizerunek posłuży za model dla serii zabawek. Animacja ma formę prequela i ukaże się w polskich kinach 17 czerwca 2022 roku.

Buzz Astral Zwiastun – wideo

Previous Article
Zachowaj spokój Zwiastun

Zwiastun serialu "Zachowaj spokój" - nowej ekranizacji prozy Cobena

Next Article
Oppenheimer Dane DeHaan

Rośnie obsada filmu "Oppenheimer" Christophera Nolana. Znamy nazwisko kolejnego aktora

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share