Gerard Butler w filmie akcji od twórców “Johna Wicka” i serialu “Dexter”

Just Watch Me Gerard Butler
Just Watch Me Gerard Butler w obsadzie nowego filmu akcji / Foto Prime: Wikimedia Commons, Flickr (Zach Catanzareti)

Gerard Butler (“Świat w ogniu”, “300”) otrzymał angaż do głównej roli w nowym filmie akcji “Just Watch Me”. Będzie to adaptacja książki tego samego autora, który stworzył postać Dextera Morgana. Widowisko wyprodukuje twórca “Johna Wicka”.

Just Watch Me Gerard Butler w nowym filmie twórcy Johna Wicka

Film “Just Watch Me” będzie oparty na serii książek, których autorem jest Jeff Lindsay. Bohaterem tego cyklu jest Riley Wolfe – mistrz złodziejstwa i ekspert do spraw kamuflażu, który ma nietypowy sposób na życie: okrada obrzydliwie bogatych ludzi. Mężczyzna werbuje drużynę, na którą składają się inni przestępcy. Ich wspólne operacje są genialne i mogą zapisać się w kartach historii kryminału.

W książkach Lindsaya Wolfe przedstawiany jest jako sympatyczny czarny charakter. Autor powieści jest też twórcą serii kryminalnej o przerażająco bystrym mordercy Dexterze Morganie – na podstawie tych wydawnictw powstał słynny serial telewizyjny z Michaelem C. Hallem.

Jednym z twórców “Just Watch Me” będzie Derek Kolstad – producent filmu “John Wick”. Kolstad wyjawił, że rolę Rileya Wolfe’a otrzymał Gerard Butler, doskonale znany z innych produkcji z gatunku akcji. Ekranizację książek Lindsaya wyprodukują Dylan Russell, Scott Steindorff, Alan Siegel i studio Sculptor Media.

Zdjęcia do filmu “Just Watch Me” wystartują prawdopodobnie dopiero w ostatnim kwartale 2022 roku. Wielu członków ekipy realizacyjnej pracowało niedawno przy filmie “Pod ostrzałem” (2021; reż. Joe Carnahan).

Previous Article
Skarb narodów Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones w serialu na bazie "Skarbu narodów"

Next Article
Michael Jackson Film biograficzny

Studio Lionsgate przygotuje filmową biografię Króla Popu, Michaela Jacksona

Related Posts
Total
0
Share