Reklama

“Oszust z Tindera” to wielki przebój Netfliksa. Powstanie fabularna adaptacja dokumentu

Oszust z Tindera Film fabularny
Oszust z Tindera Film fabularny w przygotowaniu / Foto Prime: Netflix

Pod tytułem “Oszust z Tindera” kryje się nowy dokument Netfliksa, który szybko zyskał olbrzymią popularność i zaszokował widzów dookoła świata. To przebój giganta streamingowego m.in. w Polsce. Sukces jest na tyle duży, że już teraz mówi się o powstaniu fabularnej, pełnometrażowej adaptacji dokumentu.

Oszust z Tindera Film fabularny na podstawie dokumentu w przygotowaniu

“Oszust z Tindera” to nowy film dokumentalno-kryminalny dostępny w ofercie serwisu Netflix. Opowiada o mężczyźnie, który zwodził kobiety w sieci, wmawiając im, że jest potentatem diamentów i żyje w luksusie. W ten sposób wyciągał od swoich ofiar grube miliony dolarów. Bohaterkami dokumentu są trzy kobiety, które okłamane przez tytułowego oszusta, zostały same z potężnymi długami.

Niejaki Shimon Hayut udawał, że ma na imię Simon Levine i jest synem “króla diamentów”. Choć od swoich ofiar wyciągnął łącznie blisko dziesięć milionów dolarów, nie trafił za kratki.

Dokument, który wprawił w osłupienie użytkowników portalu randkowego Tinder i obecnie utrzymuje 1. miejsce listy najpopularniejszych pozycji na polskim Netfliksie, doczeka się wersji pełnometrażowej. Obraz zostanie przekształcony w film fabularny, choć rozmowy na ten temat znajdują się dopiero na wczesnym etapie.

“Oszust z Tindera” pojawił się w ofercie serwisu Netflix 2 lutego i szybko zyskał olbrzymią popularność na całym świecie. Okupuje pozycje w Top 10 najchętniej odtwarzanych tytułów w ofercie giganta VOD m.in. w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Dokument wyreżyserowała Felicity Morris – producentka serialu Netfliksa “Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę”. Na razie nie wiadomo, czy będzie ona zaangażowana także w realizację filmu fabularnego. Sam serwisu streamingowy nie poinformował na razie, kiedy ruszą prace nad adaptacją dokumentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
The Fabelmans David Lynch

David Lynch zagra w quasi-autobiograficznym filmie Stevena Spielberga

Next Article
Wybieraj albo umieraj Robert Englund

Robert Englund w obsadzie filmu Netfliksa "Wybieraj albo umieraj"

Related Posts
Total
6
Share