Aaron Eckhart pomści śmierć swojego partnera. Powstaje thriller sensacyjny “Muzzle”

Muzzle Aaron Eckhart
Muzzle Aaron Eckhart w obsadzie thrillera sensacyjnego / Foto Prime: “Muscle & Fitness”, David Yellen

Aaron Eckhart zagra kalifornijskiego policjanta, który próbuje pomścić śmierć swojego partnera. Wkrótce ruszają zdjęcia do nowego thrillera sensacyjnego “Muzzle”.

Muzzle Aaron Eckhart jako mściwy policjant

W filmie “Muzzle” Aaron Ekchart wystąpi w roli głównej jako Jake Rosser – funkcjonariusz departamentu policji miasta Los Angeles, który zostaje świadkiem brutalnego morderstwa na swoim wiernym partnerze. Sprawca pozostaje nieuchwytny i nie jest znana jego tożsamość. Desperacko próbując odkryć, kto jest zabójcą, Rosser wpada na trop konspiracji, która obejmuje całe miasto.

“Muzzle” to thriller sensacyjny o korupcji w świecie stróżów prawa oraz niebezpieczeństwach Miasta Aniołów. Nie sprecyzowano, czy wspomniany partner głównego bohatera to partner zawodowy, czy także w życiu osobistym; na razie nie wiadomo, czy Eckhart wystąpi w “Muzzle” jako homoseksualny policjant. Produkcja filmu wystartuje w lipcu tego roku.

Obraz wyreżyseruje John Stalberg Jr., który w swoim dorobku ma m.in. komedię “Szkoła na haju” oraz inny dreszczowiec z wątkiem kryminalnym – “Krypto. Strach to najtrudniejsza waluta” (w obsadzie Kurt Russell i Luke Hemsworth). Scenariusz przygotował Carlyle Eubank (“Sygnał”).

Projekt “Muzzle” zostanie zaprezentowany podczas targów European Film Market, które w tym roku z powodu pandemii zostaną poprowadzone w trybie wirtualnym. Twórcy zapewniają, że Aaron Ekchart stworzy na ekranie wiarygodną i przejmującą kreację, a sam film – właściwie scenariusz – opisują jako “mrożący krew w żyłach, ale też aktualny”.

“Wszystko, co robi Eckhart jako aktor, jest szczere, złożone i fascynujące. Współpraca z nim to spełnienie marzeń”, powiedział Stalberg Jr. w rozmowie z dziennikarzem. Twórca wyprodukuje “Muzzle” wspólnie z Davidem Frigerio.

Niedawno informowaliśmy, że Ekchart otrzymał angaż do roli przodującej w nowym filmie Renny’ego Harlina (reżysera “Szklanej pułapki 2”) – “The Bricklayer”.

Previous Article
Aktorzy-kulturyści

Aktorzy-kulturyści. Sportowcy sylwetkowi, którzy zaczęli grać w filmach

Next Article
Złote Maliny 2022 Nominacje

Nominacje do Złotych Malin. Bruce Willis z 8 nominacjami i... własną kategorią za najgorsze osiągnięcia

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share