Spider-Man opuszcza szczyt amerykańskiego box-office’u, pokonany przez… Jackassów

Box-office Jackass Forever
Box-office Jackass Forever hitem w Ameryce Północnej / Foto Prime: Paramount, Dickhouse, Gorilla Flicks, MTV

Film “Spider-Man: Bez drogi do domu” został zepchnięty ze szczytu amerykańskiego box-office’u i w tym tygodniu zajmuje 3. miejsce tego notowania. Kto sprzątnął Człowiekowi-Pająkowi wygraną sprzed nosa?

Box-office Jackass Forever przebojem kinowym w USA

“Spider-Man: Bez drogi do domu” utrzymuje się w czołówce listy box-office’u w Stanach Zjednoczonych od ośmiu tygodni. Blockbuster wciąż emitowany jest w ponad 3500 kinach. Jednak teraz miejsce pierwsze listy przejęła niedawna premiera – komedia “Jackass Forever” w reżyserii Jeffa Tremaine’a. Obraz, który kontynuuje serię slapstickowych produkcji z udziałem Johnny’ego Knoxville’a, ukazał się na dużych ekranach za sprawą studia Paramount i po pierwszym tygodniu zainkasował łącznie 28,7 mln dolarów.

To kolejny tegoroczny przebój w garści Paramountu po “Krzyku”. Okazuje się, że blisko 70 proc. widzów zgromadzonych na salach kinowych w Ameryce Północnej stanowiły osoby w przedziale wiekowym 18–34 lata. Jeśli sukces filmu utrzyma się także w ciągu kolejnych tygodni, być może seria “Jackass” zyska zupełnie nowe pokolenie fanów (oryginalny program MTV ukazywał się na początku lat dwutysięcznych).

Pierwsza dziesiątka notowania amerykańskiego box-office’u w pierwszym tygodniu lutego przedstawia się następująco: miejsce pierwsze zajmuje “Jackass Forever”, drugie “Moonfall” Rolanda Emmericha, a dalsze pozycje: “Spider-Man: Bez drogi do domu”, “Krzyk”, “Sing 2”, “King’s Man: Pierwsza misja”, “Redeeming Love”, “American Underdog”, “355” oraz “Wilk, lew i ja”.

Previous Article
Wybieraj albo umieraj Robert Englund

Robert Englund w obsadzie filmu Netfliksa "Wybieraj albo umieraj"

Next Article
Mój dług Teledysk

"Mój dług" - zobacz teledysk Palucha promujący film

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share