Priyanka Chopra zabójczynią na zlecenie w filmie przypominającym “Prawdziwe kłamstwa”

Ending Things Priyanka Chopra
Ending Things Priyanka Chopra płatną zabójczynią w nowym filmie akcji / Foto Prime: Wikimedia Commons

Priyanka Chopra (“Matrix Zmartwychwstania”) otrzymała angaż do roli głównej w nadchodzącym filmie akcji “Ending Things”. Zagra płatną zabójczynię, która postanawia porzucić niebezpieczną profesję… i swojego partnera (Anthony Mackie).

Ending Things Priyanka Chopra jako zabójczyni na zlecenie

Przygotowany przez Kevina Sullivana scenariusz porównano do filmu “Prawdziwe kłamstwa”, w którym Arnold Schwarzenegger udawał niepozornego męża, a Jamie Lee Curtis odkryła, że jest on szpiegiem. W “Ending Things” to Priyanka Chopra zagra rolę zabójczyni na zlecenie, a Anthony Mackie będzie nieświadomym niczego małżonkiem. Kobieta postanawia zerwać z dawnym życiem, a przy okazji z ukochanym. Para wyruszy jeszcze na jedną, być może ostatnią “przygodę” – będzie ona skrajnie niebezpieczna.

Realizacją projektu zajmą się studia Davis Entertainment i Lit Entertainment, a Mackie zajmie jedno ze stanowisk producenckich. Gwiazdor pojawił się jako tytułowy Falcon w marvelowskim serialu “Falcon and the Winter Soldier” (emitowanym przez Disney+). Jego dorobek zamyka thriller Netfliksa “Kobieta w oknie”.

Priyanka Chopra pochodzi z hinduskiego Jamshedpur, a od 2015 roku stale występuje w produkcjach amerykańskich. Stała się gwiazdą Hollywood dzięki występom w serialu “Quantico” czy filmach “Nasz Jake”, “Baywatch. Słoneczny patrol”, “Jak romantycznie!”. Ostatnio zagrała postać Sati w superprodukcji “Matrix Zmartwychwstania”. Na ekranie towarzyszyła Keanu Reevesowi.

Previous Article
Kansas City Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton u boku Sylvestra Stallone'a w serialu gangsterskim Paramount+

Next Article
Gaslit Zwiastun

Julia Roberts i Sean Penn w serialu o aferze Watergate. Zobacz zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share