Morgan Freeman jako podejrzliwy detektyw w thrillerze z Cole’em Hauserem

The Minute You Wake Up Dead Morgan Freeman
Morgan Freeman dostał rolę w nowym thrillerze. Znów zagra stróża prawa / Foto Prime: Wikimedia Commons

Morgan Freeman ani myśli o pożegnaniu się z aktorstwem. 84-letni gwiazdor pracuje obecnie na planie nowego filmu. Mowa o thrillerze “The Minute You Wake Up Dead”, w którym dostał rolę podejrzliwego szeryfa na tropie “zbrodni doskonałej”.

The Minute You Wake Up Dead Morgan Freeman ponownie w roli stróża prawa

Obraz powstaje dzięki wytwórni Milestone Studios. Jego bohaterem jest makler giełdowy (Cole Hauser, “Łzy słońca”), który żyje w małym miasteczku gdzieś na południu Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna zostaje wmieszany w oszustwo ubezpieczeniowe, które planuje jego urodziwa sąsiadka (Jaimie Alexander, “Thor: Mroczny świat”). Niespodziewanie zaczynają ginąć ludzie, a sprawą zaczyna interesować się podręcznikowy, małomiasteczkowy szeryf – niejaki Thurmond Fowler. Ta rola przypadła w udziale Morganowi Freemanowi.

Zdjęcia do filmu “The Minute You Wake Up Dead” powstają w stanie Missisipi. Scenariusz przygotował Timothy Holland, a za kamerą postawiono Michaela Mailera. Producentem został Andrew Stevens – hollywoodzki weteran i laureat nominacji do Złotego Globu. W dorobku 66-latka znajdują się takie przeboje, jak “Święci z Bostonu”, “Dochodzenie”, “Oczy anioła” czy “Jak ugryźć 10 milionów”.

Twórcy “The Minute You Wake Up Dead” deklarują, że są dumni ze swojej współpracy z Morganem Freemanem, nazywając go “jednym z najlepszych aktorów świata”.

Previous Article
Moonfall Carolina Bartczak

Polka w nowej superprodukcji Rolanda Emmericha. Kim jest Carolina Bartczak?

Next Article
Billy Summers J.J. Abrams

Powstanie ekranizacja książki "Billy Summers" Stephena Kinga. J.J. Abrams producentem

Related Posts
Total
0
Share