“Miłość, seks & pandemia” – Patryk Vega zapowiada swój nowy film. Premiera w piątek!

Miłość seks & pandemia Premiera
Miłość seks & pandemia Premiera już w piątek! / Foto Prime: Kino Świat, Vega Investments

Naczelny prowokator polskiego kina, Patryk Vega, zapowiada premierę swojego nadchodzącego filmu. Mowa o dramacie obyczajowym “Miłość, seks & pandemia”, który szturmem opanuje sale kinowe już w najbliższy piątek.

Miłość seks & pandemia Premiera nowego filmu Patryka Vegi już w piątek

1 lutego w Warszawie odbędzie się uroczysta premiera filmu “Miłość, seks & pandemia”. Z kolei do kin obraz trafi już w piątek, 4 lutego – i widzowie oczekują, że zostanie kolejnym przebojem frekwencyjnym w dorobku Patryka Vegi.

W obsadzie filmu znajdują się m.in. Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, znany z horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt” Sebastian Dela, Zofia Zborowska-Wrona, Michał Czernecki, Dawid Czupryński, Weronika Lesiak, Tomasz Dedek, Leonardo Marques i Adrian Kłos. Mucha pojawia się w filmie w nowym, nieznanym dotąd wcieleniu – jako dominatrix.

Patryk Vega zapowiada, że “Miłość, seks & pandemia” to historia współczesnych kobiet i opowieść o tym, jakie mają fantazje. To film o kobiecych fetyszach i sekretach, ale też o bezwzględnym świecie aplikacji randkowych. Bohaterkami są trzy przyjaciółki (Mucha, Rozenek-Majdan, Zborowska-Wrona), które wyruszają na miasto, by się zabawić. Sebastian Dela wciela się w filmie w prawiczka, który postanawia zostać męskim striptizerem (à la Magic Mike). Życie bohaterów zmienia nadejście tytułowej pandemii.

Na swoim profilu w serwisie Instagram Patryk Vega zaprezentował gorący plakat promujący film “Miłość, seks & pandemia”. Poster opatrzono wymownym sloganem reklamowym: “Grzecznie już było…”

Miłość seks & pandemia Zwiastun filmu

Previous Article
Box-office USA

Box-office USA: "Spider-Man: Bez drogi do domu" i "Krzyk" wciąż na prowadzeniu

Next Article
Halo Serial Zwiastun

"Halo" - nowy zwiastun serialu Paramount+ na podstawie słynnej serii gier

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share