Reklama

“Thread” studia Sony to połączenie filmów “Obcy – decydujące starcie” i “Powrót do przyszłości”

Thread Film
Thread Film wytwórni Sony będzie laurką dla kina lat 80. / Foto Prime: Kadr z filmu “Obcy – decydujące starcie”; 20th Century Fox, Brandywine Productions

Nowe widowisko szykowane przez wytwórnię Sony – “Thread” – zapowiadane jest jako unikatowe połączenie filmów “Obcy – decydujące starcie” i “Powrót do przyszłości”. Taki miks to przede wszystkim obietnica wspaniałej kinowej rozrywki – słowo się rzekło, a film musi okazać się czymś wyjątkowym. Kto wyreżyseruje “Thread”?

Thread Film wytwórni Sony będzie laurką dla kina lat 80.

Za realizację “Thread” odpowiadają Jeremy Slater – twórca nadchodzącego serialu Disney+ “Moon Knight” – oraz James Wan, reżyser wielu popularnych horrorów, w tym niedawnego “Wcielenia”. Na razie o projekcie niewiele wiadomo – jego szczegóły fabularne są trzymane w tajemnicy przez studio Sony. Pojawiły się jedynie informacje, że scenariusz zainspirowały widowiska science-fiction: “Powrót do przyszłości” oraz “Obcy – decydujące starcie”. To jedne z najbardziej kultowych obrazów lat osiemdziesiątych. Sam fakt, że “Thread” może nawiązywać do tak uwielbianych tytułów, powoduje, że projekt zyskuje w oczach kinomanów.

Slater jest autorem skryptu i będzie reżyserem filmu. Stanowiska producenckie objęli James Wan, Michael Clear, Judson Scott i Melissa Russell. “Thread” prawdopodobnie opowie o inwazji kosmitów, poruszając jednocześnie motyw podróży w czasie.

Na razie nie wiadomo, kiedy “Thread” miałby ukazać się w kinach – nie ustalono choćby wstępnej daty premiery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Księga Boby Fetta Danny Trejo

Danny Trejo na planie zdjęciowym serialu "Księga Boby Fetta"

Next Article
Daniel Radcliffe jako Weird Al Yankovic

Daniel Radcliffe w nietypowej roli. Zagra "Weird Ala" Yankovica

Related Posts
Total
1
Share