“Blacklight” – oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu z Liamem Neesonem

Blacklight Zwiastun
Blacklight Zwiastun filmu / Foto Prime: Zero Gravity Management, Sina Studios, Film Victoria, Screen Australia, Open Road, Rialto Distr.

FBI urządziło sobie polowanie na Liama Neesona – przynajmniej w filmie “Blacklight”, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Wytwórnia Zero Gravity Management przedstawiła oficjalny zwiastun obrazu i jedno jest pewne – Neeson wciąż zna się na rzeczy; pozostaje mistrzem kina akcji.

Blacklight Zwiastun wysokooktanowego filmu akcji z Liamem Neesonem

“Blacklight” zapowiadany jest jako thriller sensacyjny z bardzo aktualną fabułą, która równie dobrze mogłaby zostać “skopiowana z pierwszych stron gazet”. Bohater filmu, Travis Block, jest pracownikiem rządu, który próbuje pogodzić się ze swoją skomplikowaną, bolesną przeszłością. Mężczyzna odkrywa, że mieszkańcom Ameryki grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Próbuje powstrzymać spisek, a jednocześnie dowiaduje się, że trafił na celownik szefa FBI, któremu sam kiedyś służył.

Rola przodująca powędrowała, oczywiście, do Liama Neesona – gwiazdora kina akcji znanego z takich produkcji, jak seria “Uprowadzona”, “The Marksman” czy niedawny “Lodowy szlak”. U boku 69-latka pojawiają się Aidan Quinn, Taylor John Smith, Emmy Raver-Lampman, Claire van der Boom, Zac Lemons, Yael Stone i Andrew Shaw.

“Blacklight” ukaże się 20 stycznia 2022 roku w Australii oraz 11 lutego w USA. Planowana jest też dystrybucja w Holandii, Rosji i Chinach, ale o polskiej premierze nic na razie nie wiadomo.

Blacklight Zwiastun – wideo

Previous Article
The Crown Humayun Saeed

Wiemy, kto zagra ukochanego księżnej Diany w 5. sezonie serialu "The Crown"

Next Article
Raid Michael Bay

Michael Bay wyprodukuje amerykański remake świetnie ocenionego filmu akcji "Raid"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share