“Blacklight” – oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu z Liamem Neesonem

Blacklight Zwiastun
Blacklight Zwiastun filmu / Foto Prime: Zero Gravity Management, Sina Studios, Film Victoria, Screen Australia, Open Road, Rialto Distr.

FBI urządziło sobie polowanie na Liama Neesona – przynajmniej w filmie “Blacklight”, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Wytwórnia Zero Gravity Management przedstawiła oficjalny zwiastun obrazu i jedno jest pewne – Neeson wciąż zna się na rzeczy; pozostaje mistrzem kina akcji.

Blacklight Zwiastun wysokooktanowego filmu akcji z Liamem Neesonem

“Blacklight” zapowiadany jest jako thriller sensacyjny z bardzo aktualną fabułą, która równie dobrze mogłaby zostać “skopiowana z pierwszych stron gazet”. Bohater filmu, Travis Block, jest pracownikiem rządu, który próbuje pogodzić się ze swoją skomplikowaną, bolesną przeszłością. Mężczyzna odkrywa, że mieszkańcom Ameryki grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Próbuje powstrzymać spisek, a jednocześnie dowiaduje się, że trafił na celownik szefa FBI, któremu sam kiedyś służył.

Rola przodująca powędrowała, oczywiście, do Liama Neesona – gwiazdora kina akcji znanego z takich produkcji, jak seria “Uprowadzona”, “The Marksman” czy niedawny “Lodowy szlak”. U boku 69-latka pojawiają się Aidan Quinn, Taylor John Smith, Emmy Raver-Lampman, Claire van der Boom, Zac Lemons, Yael Stone i Andrew Shaw.

“Blacklight” ukaże się 20 stycznia 2022 roku w Australii oraz 11 lutego w USA. Planowana jest też dystrybucja w Holandii, Rosji i Chinach, ale o polskiej premierze nic na razie nie wiadomo.

Blacklight Zwiastun – wideo

Previous Article
The Crown Humayun Saeed

Wiemy, kto zagra ukochanego księżnej Diany w 5. sezonie serialu "The Crown"

Next Article
Raid Michael Bay

Michael Bay wyprodukuje amerykański remake świetnie ocenionego filmu akcji "Raid"

Related Posts
Total
0
Share