Nowości CANAL+: m.in. “Nie czas umierać”, “Wesele”, “Zabójczy koktajl”

Premiery CANAL+ Styczeń 2022
Premiery CANAL+ Styczeń 2022 – m.in. “Nie czas umierać” / Foto Prime: Metro-Goldwyn-Mayer, Universal, United Artists Releasing

Wraz z początkiem roku w ofercie platformy Premiery CANAL+ pojawiło się blisko dziesięć nowości. Są wśród nich najważniejsze tytuły ubiegłego roku, i dramaty, i komedie, a także opcja dla fanów opowieści z dreszczykiem. O jakich filmach mowa? Odpowiedź poniżej.

Premiery CANAL+ Styczeń 2022 – Co warto obejrzeć?

“Nie czas umierać”

Ostatnia, 25. odsłona kultowej serii o agencie 007. W filmie “Nie czas umierać” główny bohater próbuje rozpocząć nowe, spokojniejsze życie na tropikalnej Jamajce. Agencja zgłasza się do niego z prośbą o uczestnictwo w misji odbicia porwanego naukowca. To może być najniebezpieczniejsza operacja, w jakiej Bond kiedykolwiek uczestniczył. Obraz okazał się jednym z najlepiej zarabiających filmów czasów pandemii. Daniel Craig po raz ostatni stworzył w nim rolę brytyjskiego superszpiega. Już teraz trwają poszukiwania nowego Bonda. Kto nim zostanie?

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy o Jamesie Bondzie

“Wesele”

Wojciech Smarzowski powrócił ze swoim nowym dziełem – zdaniem wielu to najmocniejsza pozycja w jego filmografii. Kontrowersyjny reżyser przedstawia w “Weselu” Polaków takich, jacy znani są ze stereotypów: rozmodlonych, bogobojnych, przywiązanych do tradycji i Kościoła, ale też agresywnych i lubiących wypić. Rzecz dzieje się na tytułowym przyjęciu ślubnym, a atmosfera między gośćmi zagęszcza się z minuty na minutę. Obsadę “Wesela” zasilają Robert Więckiewicz, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik i Andrzej Chyra.

“Zabójczy koktajl”

Dziewczyna, która jest częścią tajnej grupy przestępczej i pracuje jako płatna zabójczyni, wpada w tarapaty. Ginie w jej rękach nieodpowiednia osoba i przez to zespół postanawia się od niej odciąć – przyniosła mu bowiem hańbę. Na dziewczynę padł wyrok śmierci. Jeśli nie rozprawi się z potencjalnymi oprawcami na czas, może ponieść ciężkie konsekwencje.

Obsada: Karen Gillan, Michelle Yeoh, Carla Gugino

Premiery CANAL+ Styczeń 2022: Nowe tytuły w ofercie

“Wredne igraszki”

Pracownica wydawnictwa Lucy jest przekonana, że jej kolega po fachu Joshua to najgorszy drań na świecie. Oboje są bardzo ambitni i zrobią wszystko, by wspiąć się na kolejny szczebel kariery. Aby to osiągnąć, będą musieli podlizać się szefostwu. Rywalizacja przynosi nieoczekiwany obrót, kiedy para wymienia pocałunek w windzie.

Obsada: Lucy Hale, Austin Stowell, Corbin Bernsen

“Syn”

Gwiazda serii “Halloween” Andi Matichak występuje tu jako młoda mama o traumatycznej przeszłości. Kobieta uciekła kiedyś groźnej sekcie i teraz jej członkowie próbują zamienić jej życie w koszmar – chcą porwać syna bohaterki. Chłopiec zapada na tajemniczą chorobę.

Obsada: Andi Matichak, Emile Hirsch, Ethan McDowell

Inne nowości w CANAL+: “Pokaż ojca swego”, “Profil”, “Intruz”, “Lansky”

Previous Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Andrew Garfield

Andrew Garfield przerywa milczenie. Aktor wypowiedział się na temat "Spider-Mana: Bez drogi do domu"

Next Article
Wes Anderson i Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch w nowym widowisku Wesa Andersona - adaptacji prozy Roalda Dahla

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share