Nowości CANAL+: m.in. “Nie czas umierać”, “Wesele”, “Zabójczy koktajl”

Premiery CANAL+ Styczeń 2022
Premiery CANAL+ Styczeń 2022 – m.in. “Nie czas umierać” / Foto Prime: Metro-Goldwyn-Mayer, Universal, United Artists Releasing

Wraz z początkiem roku w ofercie platformy Premiery CANAL+ pojawiło się blisko dziesięć nowości. Są wśród nich najważniejsze tytuły ubiegłego roku, i dramaty, i komedie, a także opcja dla fanów opowieści z dreszczykiem. O jakich filmach mowa? Odpowiedź poniżej.

Premiery CANAL+ Styczeń 2022 – Co warto obejrzeć?

“Nie czas umierać”

Ostatnia, 25. odsłona kultowej serii o agencie 007. W filmie “Nie czas umierać” główny bohater próbuje rozpocząć nowe, spokojniejsze życie na tropikalnej Jamajce. Agencja zgłasza się do niego z prośbą o uczestnictwo w misji odbicia porwanego naukowca. To może być najniebezpieczniejsza operacja, w jakiej Bond kiedykolwiek uczestniczył. Obraz okazał się jednym z najlepiej zarabiających filmów czasów pandemii. Daniel Craig po raz ostatni stworzył w nim rolę brytyjskiego superszpiega. Już teraz trwają poszukiwania nowego Bonda. Kto nim zostanie?

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy o Jamesie Bondzie

“Wesele”

Wojciech Smarzowski powrócił ze swoim nowym dziełem – zdaniem wielu to najmocniejsza pozycja w jego filmografii. Kontrowersyjny reżyser przedstawia w “Weselu” Polaków takich, jacy znani są ze stereotypów: rozmodlonych, bogobojnych, przywiązanych do tradycji i Kościoła, ale też agresywnych i lubiących wypić. Rzecz dzieje się na tytułowym przyjęciu ślubnym, a atmosfera między gośćmi zagęszcza się z minuty na minutę. Obsadę “Wesela” zasilają Robert Więckiewicz, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik i Andrzej Chyra.

“Zabójczy koktajl”

Dziewczyna, która jest częścią tajnej grupy przestępczej i pracuje jako płatna zabójczyni, wpada w tarapaty. Ginie w jej rękach nieodpowiednia osoba i przez to zespół postanawia się od niej odciąć – przyniosła mu bowiem hańbę. Na dziewczynę padł wyrok śmierci. Jeśli nie rozprawi się z potencjalnymi oprawcami na czas, może ponieść ciężkie konsekwencje.

Obsada: Karen Gillan, Michelle Yeoh, Carla Gugino

Premiery CANAL+ Styczeń 2022: Nowe tytuły w ofercie

“Wredne igraszki”

Pracownica wydawnictwa Lucy jest przekonana, że jej kolega po fachu Joshua to najgorszy drań na świecie. Oboje są bardzo ambitni i zrobią wszystko, by wspiąć się na kolejny szczebel kariery. Aby to osiągnąć, będą musieli podlizać się szefostwu. Rywalizacja przynosi nieoczekiwany obrót, kiedy para wymienia pocałunek w windzie.

Obsada: Lucy Hale, Austin Stowell, Corbin Bernsen

“Syn”

Gwiazda serii “Halloween” Andi Matichak występuje tu jako młoda mama o traumatycznej przeszłości. Kobieta uciekła kiedyś groźnej sekcie i teraz jej członkowie próbują zamienić jej życie w koszmar – chcą porwać syna bohaterki. Chłopiec zapada na tajemniczą chorobę.

Obsada: Andi Matichak, Emile Hirsch, Ethan McDowell

Inne nowości w CANAL+: “Pokaż ojca swego”, “Profil”, “Intruz”, “Lansky”

Previous Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Andrew Garfield

Andrew Garfield przerywa milczenie. Aktor wypowiedział się na temat "Spider-Mana: Bez drogi do domu"

Next Article
Wes Anderson i Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch w nowym widowisku Wesa Andersona - adaptacji prozy Roalda Dahla

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share