Bruce Campbell chce wrócić do roli Asha Williamsa w… animowanym spin-offie “Martwego zła”

Bruce Campbell
Bruce Campbell wystąpi w serialu animowanym na bazie Martwego zła? / Foto Prime: Starz, Lionsgate Television

Bruce Campbell zapowiedział, że nigdy nie zagra już pogromcy demonów Asha Williamsa. Przynajmniej nie fizycznie – ale chętnie powróciłby w roli głosowej w potencjalnym serialu animowanym kontynuującym “Martwe zło”.

Bruce Campbell: “Chętnie zagram Asha w animowanym spin-offie Martwego zła

Już w 2022 roku na platformie HBO Max ukaże się horror “Evil Dead Rise” w reżyserii Lee Cronina – piąta odsłona serii “Martwe zło” lub czwarta odliczając reboot sprzed ośmiu lat. Istnieje też serial “Ash kontra martwe zło”, który nadawany był przez telewizję Starz. Po zakończeniu jego emisji Bruce Campbell powiedział, że definitywnie zrywa z Ashem Campbellem – przechodzi na “emeryturę” i nigdy nie zagra już tej kultowej postaci.

Wydaje się, że Campbell zatęsknił jednak za serią o deadite’ach. W wywiadzie dla portalu “OK Magazine” aktor powiedział, że bez wahania dołączyłby do obsady serialu animowanego z cyklu “Martwe zło”, gdyby taki miał szansę powstać. Po wycieńczającej roli w pełnym akcji serialu Starz Campbell powiedział, że fizycznie nie byłby już w stanie grać Asha Williamsa. W ostatniej rozmowie z dziennikarzem dodał jednak zdawkowo: “Mogę podkładać głos pod postać Asha”.

Serialowa animacja osadzona w świecie deadite’ów i Księgi Umarłych to, oczywiście, czysta hipoteza. Nie ma pewności, że taki projekt w ogóle jest omawiany w Hollywood.

Bruce Campbell nie pojawi się w roli cameo w nadchodzącym “Evil Dead Rise” – potwierdził to, gdy fani zaczęli spekulować, że może być inaczej.

Previous Article
Marisa Tomei

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - Marisa Tomei chciała, by May Parker była osobą biseksualną

Next Article
Call Jane Elizabeth Banks

Elizabeth Banks dołącza do ruchu na rzecz zalegalizowania aborcji. Zdjęcia z dramatu "Call Jane"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share