Nadchodząca premiera: dramat “Odkupienie” z Jasonem Isaacsem i Ann Dowd

Odkupienie Zwiastun
Odkupienie Zwiastun filmu; nadchodząca premiera / Foto Prime: 7 Eccles Street, Circa 1888, 5B Productions, Galapagos

Święta coraz bliżej. Jedną z premier zaplanowanych na 24 grudnia jest dramat “Odkupienie”, o rodzicach, którzy utracili swoje dzieci w okropnej tragedii. W rolach głównych Jason Isaacs oraz znana z “Opowieści podręcznej” Ann Dowd.

Odkupienie Zwiastun nadchodzącej premiery – poruszający dramat z Jasonem Isaacsem

Film “Odkupienie” w reżyserii Frana Kranza miał swoją światową premierę podczas tegorocznego festiwalu w Sundance. Później podczas obiegu festiwalowego zdobył trzynaście nagród i blisko trzydzieści nominacji do prestiżowych statuetek. Na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora (Galapagos Films) dostępny jest opis fabuły “Odkupienia”:

– Wiele lat po niewyobrażalnej tragedii, która połączyła ich losy, dwie pary rodziców siadają naprzeciwko siebie w przykościelnej salce, aby odbyć najtrudniejszą rozmowę swojego życia. Początkowo onieśmieleni, z czasem odsłaniają się coraz bardziej, pozwalając, aby emocje wzięły górę i doprowadziły do dramatycznego, chwytającego za serce finału.

Poza Ann Dowd (“Dziedzictwo. Hereditary”) i Jasonem Isaacsem (“Sex Education”) w filmie wystąpili też Reed Birney (“House of Cards”), Martha Plimpton (“Goonies”), Breeda Wool, Kagen Albright i Michelle N. Carter. Polska premiera “Odkupienia” odbędzie się w wigilię, 24 grudnia. Film utrzymuje wynik 95 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes (średnia wyciągnięta ze 170 opinii profesjonalnych krytyków).

Odkupienie Zwiastun – wideo

Previous Article
Henry Cavill Bond

Reżyser serii "Kingsman" o Henrym Cavillu: "Urodził się, by zagrać Jamesa Bonda, ucieleśnia go"

Next Article
Hokus pokus 2

Sarah Jessica Parker jako czarownica latająca na... mopie. Klip zza kulis filmu "Hokus pokus 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share