Nadchodząca premiera: dramat “Odkupienie” z Jasonem Isaacsem i Ann Dowd

Odkupienie Zwiastun
Odkupienie Zwiastun filmu; nadchodząca premiera / Foto Prime: 7 Eccles Street, Circa 1888, 5B Productions, Galapagos

Święta coraz bliżej. Jedną z premier zaplanowanych na 24 grudnia jest dramat “Odkupienie”, o rodzicach, którzy utracili swoje dzieci w okropnej tragedii. W rolach głównych Jason Isaacs oraz znana z “Opowieści podręcznej” Ann Dowd.

Odkupienie Zwiastun nadchodzącej premiery – poruszający dramat z Jasonem Isaacsem

Film “Odkupienie” w reżyserii Frana Kranza miał swoją światową premierę podczas tegorocznego festiwalu w Sundance. Później podczas obiegu festiwalowego zdobył trzynaście nagród i blisko trzydzieści nominacji do prestiżowych statuetek. Na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora (Galapagos Films) dostępny jest opis fabuły “Odkupienia”:

– Wiele lat po niewyobrażalnej tragedii, która połączyła ich losy, dwie pary rodziców siadają naprzeciwko siebie w przykościelnej salce, aby odbyć najtrudniejszą rozmowę swojego życia. Początkowo onieśmieleni, z czasem odsłaniają się coraz bardziej, pozwalając, aby emocje wzięły górę i doprowadziły do dramatycznego, chwytającego za serce finału.

Poza Ann Dowd (“Dziedzictwo. Hereditary”) i Jasonem Isaacsem (“Sex Education”) w filmie wystąpili też Reed Birney (“House of Cards”), Martha Plimpton (“Goonies”), Breeda Wool, Kagen Albright i Michelle N. Carter. Polska premiera “Odkupienia” odbędzie się w wigilię, 24 grudnia. Film utrzymuje wynik 95 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes (średnia wyciągnięta ze 170 opinii profesjonalnych krytyków).

Odkupienie Zwiastun – wideo

Previous Article
Henry Cavill Bond

Reżyser serii "Kingsman" o Henrym Cavillu: "Urodził się, by zagrać Jamesa Bonda, ucieleśnia go"

Next Article
Hokus pokus 2

Sarah Jessica Parker jako czarownica latająca na... mopie. Klip zza kulis filmu "Hokus pokus 2"

Related Posts
Total
0
Share