Survivalowy serial “Yellowjackets” został przedłużony na 2. sezon

Yellowjackets Sezon 2
Yellowjackets Sezon 2. – powstaną dalsze odcinki serialu / Foto Prime: Showtime, Entertainment One

Serial o tematyce survivalowej “Yellowjackets” został oficjalnie przedłużony na 2. sezon przez stację telewizyjną Showtime. Stacja zdecydowała się na ten krok po emisji zaledwie pięciu odcinków pierwszej serii.

Yellowjackets Sezon 2. – złożono zamówienie na kolejne odcinki serialu

Dotychczas serial zyskał na platformach VOD około 4-milionową widownię. “Yellowjackets” został też pochwalony przez krytyków telewizyjnych – w serwisie Rotten Tomatoes zdobył 100 proc. pozytywnych recenzji. Większym przebojem stacji Showtime, jeśli chodzi o ostatnie premiery, był tylko serial “Dexter: New Blood”.

Serial “Yellowjackets” zdobył też nominację do nagrody Critics’ Choice jako najlepszy telewizyjny dramat. Nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o przedłużeniu jego emisji. Pierwotnie w planach była emisja obejmująca aż pięć sezonów. Na razie wiadomo, czy “Yellowjackets” faktycznie utrzyma się na antenie Showtime aż tak długo.

Serial “Yellowjackets” opowiada o dziewczęcej drużynie piłkarskiej, która wybiera się w lot na kolejny mecz. Niestety, dochodzi do katastrofy samolotowej, a maszyna rozbija się głęboko w kanadyjskiej dziczy – gdzieś na terenie Ontario. Kolejne członkinie, pod wpływem głodu, zaczynają rozmyślać o kanibalizmie. Akcja serialu dzieje się na dwóch płaszczyznach czasowych. W serialu wystąpili Christina Ricci, Juliette Lewis, Melanie Lynskey (“Castle Rock”), Ella Purnell (“Armia umarłych”), Sophie Nélisse, Jasmin Savoy Brown, Tawny Cypress, Sammi Hanratty, Sophie Thatcher i Steven Krueger.

Previous Article
Serial o koronawirusie

Twórcy oscarowego "Big Short" zrealizują serial HBO o szczepionce na koronawirusa

Next Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Box-office

"Spider-Man: Bez drogi do domu" bije rekordy. Trzy dni po premierze zarobił 587 mln USD!

Related Posts
Total
0
Share