Survivalowy serial “Yellowjackets” został przedłużony na 2. sezon

Yellowjackets Sezon 2
Yellowjackets Sezon 2. – powstaną dalsze odcinki serialu / Foto Prime: Showtime, Entertainment One

Serial o tematyce survivalowej “Yellowjackets” został oficjalnie przedłużony na 2. sezon przez stację telewizyjną Showtime. Stacja zdecydowała się na ten krok po emisji zaledwie pięciu odcinków pierwszej serii.

Yellowjackets Sezon 2. – złożono zamówienie na kolejne odcinki serialu

Dotychczas serial zyskał na platformach VOD około 4-milionową widownię. “Yellowjackets” został też pochwalony przez krytyków telewizyjnych – w serwisie Rotten Tomatoes zdobył 100 proc. pozytywnych recenzji. Większym przebojem stacji Showtime, jeśli chodzi o ostatnie premiery, był tylko serial “Dexter: New Blood”.

Serial “Yellowjackets” zdobył też nominację do nagrody Critics’ Choice jako najlepszy telewizyjny dramat. Nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o przedłużeniu jego emisji. Pierwotnie w planach była emisja obejmująca aż pięć sezonów. Na razie wiadomo, czy “Yellowjackets” faktycznie utrzyma się na antenie Showtime aż tak długo.

Serial “Yellowjackets” opowiada o dziewczęcej drużynie piłkarskiej, która wybiera się w lot na kolejny mecz. Niestety, dochodzi do katastrofy samolotowej, a maszyna rozbija się głęboko w kanadyjskiej dziczy – gdzieś na terenie Ontario. Kolejne członkinie, pod wpływem głodu, zaczynają rozmyślać o kanibalizmie. Akcja serialu dzieje się na dwóch płaszczyznach czasowych. W serialu wystąpili Christina Ricci, Juliette Lewis, Melanie Lynskey (“Castle Rock”), Ella Purnell (“Armia umarłych”), Sophie Nélisse, Jasmin Savoy Brown, Tawny Cypress, Sammi Hanratty, Sophie Thatcher i Steven Krueger.

Previous Article
Serial o koronawirusie

Twórcy oscarowego "Big Short" zrealizują serial HBO o szczepionce na koronawirusa

Next Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Box-office

"Spider-Man: Bez drogi do domu" bije rekordy. Trzy dni po premierze zarobił 587 mln USD!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share