Sony próbuje usunąć pirackie kopie filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu” z internetu

Spider-Man: Bez drogi do domu wyciekł do sieci. Cały film jest dostępny online. Sony próbuje ratować sytuację.
Spider-Man: Bez drogi do domu Wyciekł
Spider-Man: Bez drogi do domu Wyciekł do sieci – cały film dostępny online / Foto Prime: Marvel, Columbia, Sony Pictures Releasing

Do sieci wyciekł film “Spider-Man: Bez drogi do domu”. To jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku i twórcy liczą, że odniesie ona rekordowy sukces w kinach. Studio Sony próbuje usunąć pirackie kopie widowiska z internetu, co nie jest jednak łatwym zadaniem.

Spider-Man: Bez drogi do domu wyciekł do sieci. Sony próbuje uratować sytuację

“Spider-Man: Bez drogi do domu” trafił do sieci w jakości Pre-DVD/HDCAM. Kiepskiej, ale wciąż budzącej duże zainteresowanie internautów. W niektórych rejonach świata obraz wcale nie trafił jeszcze do kin – w Hongkongu i Arabii Saudyjskiej ukaże się dopiero 23 grudnia, w Japonii czy Norwegii – w pierwszej połowie stycznia.

Wszystkich ciekawi, jak udał się Marvelowi nowy film o przygodach Petera Parkera. Przedstawione zostaną w nim bowiem trzy pokolenia Spider-Menów, a na planie spotkali się Tom Holland, Tobey Maguire i Andrew Garfield. By podtrzymać aurę tajemnicy i niespodzianki, Sony przez wiele miesięcy opóźniał premierę zwiastuna nowego “Spider-Mana”.

Do sieci zaczęły wyciekać sceny z filmu, zawierające istotne spoilery, a w końcu wyciekła też całość. Sony podjął działania mające na celu usunięcie pirackich kopii swojego widowiska z przestrzeni internetu. To walka z wiatrakami, bo wytwórnia – choć wpływowa – nie będzie w stanie namierzyć każdej osoby, która mogła pobrać film nielegalnie z sieci. Zainteresowanie “piratami” jest jednocześnie świadectwem, jak bardzo “głodni” są na nowego “Spider-Mana” widzowie dookoła świata.

Polska premiera widowiska “Spider-Man: Bez drogi do domu” przypada na dziś, 17 grudnia. Obraz znajduje się obecnie na drugim miejscu w rankingu najpopularniejszych tytułów filmowych na świecie według IMDb. Pierwszą pozycję utrzymują “Psie pazury”.

Previous Article
Jurassic World: Dominion Chris Pratt

“Jurassic World: Dominion” - Chris Pratt próbuje poskromić olbrzymiego dinozaura

Next Article
Zaginione miasto Zwiastun

"Zaginione miasto" - zwiastun nowej komedii z Sandrą Bullock i Channingiem Tatumem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share