Zwiastun serialu “How I Met Your Father”, a w nim Kim Cattrall jako narratorka

How I Met Your Father Zwiastun
How I Met Your Father Zwiastun serialu / Foto Prime: Bays & Thomas Productions, Hulu, 20th Television

Kim Cattrall nie powróciła wprawdzie w kontynuacji “Seksu w wielkim mieście”, pokazywanej przez HBO, ale ma na głowie inne projekty telewizyjne. Jeszcze niedawno występowała w głównej roli w serialu Tate’a Taylora “Obłudna gra”, a dziś pojawił się zwiastun sitcomu z jej udziałem – “How I Met Your Father”.

How I Met Your Father Zwiastun nowego sitcomu serwisu Hulu

W serialu komediowym Kim Cattrall pojawia się w roli narratorki. Aktorka występuje tu jako starsza wersja głównej bohaterki, Sophie. Młodszą odsłonę zagrała Hilary Duff. Cattrall pojawia się w pierwszej scenie zwiastuna i rzuca wymownym: “To opowieść o tym, jak poznałam waszego ojca”.

Pierwszy odcinek sitcomu trafi na platformę streamingową Hulu już 18 stycznia 2022 roku. Projekt będzie spin-offem serialu “Jak poznałem waszą matkę” i nie wiadomo, czy gościnnie pojawią się w nim aktorzy z tej kultowej produkcji. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły od Hulu rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości, a Sophie opowiada swojemu synowi historię, jak poznała jego ojca. W 2022 roku Sophie i jej przyjaciele próbują rozgryźć kim są i czego chcą od życia. Chcą też odkryć wielką tajemnicę: jak znaleźć miłość w świecie zdominowanym przez aplikacje randkowe.

W serialu, poza Cattrall i Duff, występują też Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma i Tien Tran. Trailer dostępny jest do obejrzenia poniżej. Na YouTubie nie zabrakło głosów krytyki. Zdaniem jednego użytkownika sitcom będzie “pustą produkcją o nierealistycznie atrakcyjnych milenialsach”.

How I Met Your Father Zwiastun – wideo

Previous Article
Wiedźmin Sezon 2 Premiera

"Wiedźmin", sezon 2. - co trzeba wiedzieć. Najważniejsze informacje w związku z premierą serialu

Next Article
Peacemaker Serial Plakat

Oficjalny plakat serialu "Peacemaker": John Cena gotów na rozróbę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share