Sugestywny plakat promujący “Krzyk 5”. Ghostface nikogo nie oszczędzi w nowym sequelu!

Krzyk Plakat
Krzyk Plakat filmu / Foto Prime: Twitter.com/ScreamMovies; Dolby Cinema; Creepy Duck Design

Do premiery nowego “Krzyku” (wciąż znanego szerzej pt. “Krzyk 5”) pozostał okrągły miesiąc. Kampania promocyjna filmu trwa w najlepsze – przedsiębiorstwo Dolby Cinema wrzuciło do sieci upiorny, bardzo sugestywny plakat z udziałem Ghostface’a (do obejrzenia poniżej). W kolejnym sequelu kultowej serii powracają Courteney Cox, David Arquette i Neve Campbell.

Krzyk Plakat z udziałem Ghostface’a. Zabójca ostrzy na Sidney… kły

Nowy plakat “Krzyku” bazuje na koncepcie, który w przeszłości przygotował grafik i wielki fan kina grozy Colm Geoghegan (założyciel Creepy Duck Design). Przedsiębiorstwo Dolby Cinema nawiązało współpracę z Geogheganem, którego poster mogli w przeszłości dostrzec uważni miłośnicy serii. Grafika przedstawia zamglony las, który przecina betonowa droga. Trzy samochody wjeżdżają prosto do potężnego tunelu, którym jest w istocie maska morderczego Ghostface’a. W nowym “Krzyku” powracają, oczywiście, trzej główni bohaterowie cyklu: Sidney, Gale i Dewey.

Pracę Colma Geoghegana docenili w przeszłości tak uznani reżyserzy, jak Guillermo del Toro, Mike Flanagan, Edgar Wright, Greg McLean czy James Wan.

Czytaj też: Powstaną kolejne części “Krzyku”? Jakie są szanse na 6. odsłonę serii?

Film “Krzyk” (“Scream”) wyreżyserowali Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. W ich sequelu Sidney żyje z dala od miasteczka Woodsboro, gdzie przed laty doszło do krwawych zbrodni. Jest matką, silną, niezależną kobietą, próbuje nie wracać wspomnieniami do dawnych tragedii. Dotychczas opublikowane w sieci materiały z “Krzyku” podpowiadają jednak, że znów będzie musiała stawić czoła Ghostface’owi.

Polska premiera “Krzyku” przypada na 14 stycznia 2022 roku.

Previous Article
Brooklyn 45

Nadchodząca premiera serwisu Shudder: thriller z wątkiem paranormalnym "Brooklyn 45"

Next Article
Misiek: Ekipa na wakacjach Premiera

Premiera w kinach: animacja "Misiek: Ekipa na wakacjach"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share