Kiernan Shipka zapowiada: “Drzwi na powrót Sabriny Spellman w kolejnym serialu są otwarte”

Riverdale sezon 6 Sabrina
Sabrina Spellman zawitała w Riverdale. Czy pojawi się w kolejnym serialu? / Foto Prime Movies: Netflix, Warner Bros.

Sabrina Spellman pojawiła się jako gościnna postać w 6. sezonie serialu “Riverdale”. Odcinek miał premierę w tym tygodniu i był crossoverem z inną odcinkową produkcją – “Chilling Adventures of Sabrina”. Aktorka Kiernan Shipka uważa, że “drzwi” na powrót tytułowej bohaterki w kolejnym projekcie są jak najbardziej otwarte.

Riverdale Sezon 6 Sabrina poznaje Cheryl. Kiernan Shipka o kolejnym powrocie jej postaci

Kiernan Shipka grała w “Chilling Adventures…” Sabrinę Spellman, nastoletnią czarownicę. Serial został zakończony, ale miłośniczka magii wróciła w “Riverdale”, który w Polsce można oglądać na Netfliksie. Sabrina pojawiła się w miasteczku Riverdale z jasno sprecyzowaną misją: miała pomóc Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) w chwili jej największego kryzysu. Spotkanie tych dwóch postaci bardzo zainteresowało fanów obu produkcji i od miesięcy było medialnym tematem numer jeden.

Wygląda na to, że Shipka nie pożegnała się jeszcze ze swoją czarującą bohaterką. W rozmowie z serwisem “Entertainment Weekly” 22-latka powiedziała: “Myślę, że drzwi na kolejny powrót Sabriny Spellman są otwarte. To coś, co bardzo mnie ekscytuje.”

Aktorka dodaje:

— Zawsze jest nadzieja na powstanie crossoveru. Ponowne wcielenie się w postać Sabriny było dla mnie wielką frajdą, było niesamowite. Ciekawym doświadczeniem była praca na planie przez parę tylko dni, kiedy wcześniej miałam swój własny serial i więcej obowiązków. Czułam się jak w alternatywnej rzeczywistości.

6. sezon serialu “Riverdale” rozbito na dwie części. Pierwsza będzie miała swój “finał” 14 grudnia. Premierę drugiej zapowiedziano na 6 marca 2022.

Previous Article
Strays Will Ferrell

Will Ferrell w obsadzie komedii "Strays". Zagra... mściwego psa

Next Article
Sześć stóp pod ziemią Kontynuacja

Powstanie kontynuacja znakomitego serialu HBO "Sześć stóp pod ziemią"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share