Kiernan Shipka zapowiada: “Drzwi na powrót Sabriny Spellman w kolejnym serialu są otwarte”

Riverdale sezon 6 Sabrina
Sabrina Spellman zawitała w Riverdale. Czy pojawi się w kolejnym serialu? / Foto Prime Movies: Netflix, Warner Bros.

Sabrina Spellman pojawiła się jako gościnna postać w 6. sezonie serialu “Riverdale”. Odcinek miał premierę w tym tygodniu i był crossoverem z inną odcinkową produkcją – “Chilling Adventures of Sabrina”. Aktorka Kiernan Shipka uważa, że “drzwi” na powrót tytułowej bohaterki w kolejnym projekcie są jak najbardziej otwarte.

Riverdale Sezon 6 Sabrina poznaje Cheryl. Kiernan Shipka o kolejnym powrocie jej postaci

Kiernan Shipka grała w “Chilling Adventures…” Sabrinę Spellman, nastoletnią czarownicę. Serial został zakończony, ale miłośniczka magii wróciła w “Riverdale”, który w Polsce można oglądać na Netfliksie. Sabrina pojawiła się w miasteczku Riverdale z jasno sprecyzowaną misją: miała pomóc Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) w chwili jej największego kryzysu. Spotkanie tych dwóch postaci bardzo zainteresowało fanów obu produkcji i od miesięcy było medialnym tematem numer jeden.

Wygląda na to, że Shipka nie pożegnała się jeszcze ze swoją czarującą bohaterką. W rozmowie z serwisem “Entertainment Weekly” 22-latka powiedziała: “Myślę, że drzwi na kolejny powrót Sabriny Spellman są otwarte. To coś, co bardzo mnie ekscytuje.”

Aktorka dodaje:

— Zawsze jest nadzieja na powstanie crossoveru. Ponowne wcielenie się w postać Sabriny było dla mnie wielką frajdą, było niesamowite. Ciekawym doświadczeniem była praca na planie przez parę tylko dni, kiedy wcześniej miałam swój własny serial i więcej obowiązków. Czułam się jak w alternatywnej rzeczywistości.

6. sezon serialu “Riverdale” rozbito na dwie części. Pierwsza będzie miała swój “finał” 14 grudnia. Premierę drugiej zapowiedziano na 6 marca 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Strays Will Ferrell

Will Ferrell w obsadzie komedii "Strays". Zagra... mściwego psa

Next Article
Sześć stóp pod ziemią Kontynuacja

Powstanie kontynuacja znakomitego serialu HBO "Sześć stóp pod ziemią"

Related Posts
Total
22
Share