Znany z serialu “Prezydencki poker” Joshua Malina o Melu Gibsonie: “To obrzydliwy antysemita”

Joshua Malina
Joshua Malina o antysemityzmie Mela Gibsona / Foto Prime: Wikimedia Commons

Amerykański aktor polsko-żydowskiego pochodzenia, Joshua Malina, nalega, by Mel Gibson został “cancelowany”. 55-latek wierzy, że gwiazdor “Zabójczej broni” to antysemita i powinien zostać wyklęty przez Hollywood. Malina jest najbardziej kojarzony z rolą Willa Baileya, szefa sztabu wiceprezydenta, w serialu NBC “Prezydencki poker”.

Joshua Malina o Gibsonie: “Nie nawiązałbym z nim współpracy za żadne pieniądze”

W serwisie “The Atlantic” ukazał się felieton Maliny pod wymownym tytułem “Anulujcie Mela Gibsona”. Czytamy w nim między innymi:

— Gibson jest doskonale znany ze swojej nienawiści do osób żydowskiego pochodzenia. Nazwać go antysemitą to nie powiedzieć o nim nic. Jego uprzedzenie jest czymś powszechnie znanym. Jestem aktorem charakterystycznym. Przyjmuję takie role, jakie są mi oferowane. Jednak z Melem Gibsonem nie chciałbym pracować – za żadne pieniądze świata.

Malina dodał, że choć uwielbia filmy z serii “Zabójcza broń”, jest “oburzony”, że Gibson został wytypowany na reżysera i główną gwiazdę nadchodzącej, piątej części. “Wielu obrzydliwych ludzi tworzy wysokiej klasy sztukę” – powiedział Malina, oczerniając Gibsona.

55-letni Joshua Malina powiedział też, że zjawisko tzw. cancel culture (kultura unieważniania) wbrew obiegowej opinii prawdopodobnie w ogóle nie istnieje:

— Jeżeli Gibson nadal pracuje w Hollywood, zarabia grube pieniądze i jest celebrowanym filmowcem, coś takiego jak cancel culture to wymysł.

W przeszłości Rob Schneider też zadeklarował, że nigdy nie pojawi się na tym samym planie zdjęciowym, na którym będzie obecny Mel Gibson. Znany z “Boskiego żigolo” komediant, który w połowie jest Żydem, również ujawnił, że Gibson to antysemita.

Previous Article
Matrix Zmartwychwstania Zwiastun

"Matrix Zmartwychwstania": finalny zwiastun nadchodzącej superprodukcji

Next Article
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni sequel

Powstanie sequel filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share