Premiera: nowa komedia z Javierem Bardemem, “Szef roku”

Szef roku premiera
Szef roku premiera filmu / Foto Prime: MK2 Films, Orange, Radio Televisión Española (RTVE), Televisió de Catalunya (TV3)

Właśnie dziś, 3 grudnia, na ekranach polskich kin debiutuje nowa komedia “Szef roku” – w roli głównej zdobywca Oscara i Złotego Globu Javier Bardem. Film opowiada o charyzmatycznym, ale egoistycznym tytułowym prezesie firmy, któremu bardzo zależy na lokalnej nagrodzie biznesowej. Może nawet odrobinę za bardzo…

Szef roku Premiera komedii z Javierem Bardemem

Hiszpańska produkcja w reżyserii Fernando Leóna de Aranoa jest dystrybuowana w Polsce przez Best Film. Jej bohater, Julio Blanco (Javier Bardem), prowadzi rodzinne przedsiębiorstwo i marzy o wygraniu nagrody biznesowej. Jednak na to nie chce pozwolić unoszący się dumą, były pracownik Julio, który popadł w depresję.

Bardem (“Diuna”, “Wszyscy wiedzą”) występuje w filmie “Szef roku” jako wyrachowany i myślący głównie o sobie tytułowy bohater – dawno nie widzieliśmy go w tak dowcipnej kreacji. Sam projekt został wystawiony przez Hiszpanię do wyścigu oscarowego i ubiega się o nominację do Nagrody Akademii Filmowej jako najlepsza produkcja zagraniczna.

W komedii “Szef roku”, poza Bardemem, grają też Manolo Soto (“Za późno na gniew”), Almudena Amor (“La abuela”), Óscar de la Fuente, Sonia Almarcha, Fernando Albizu, Tarik Rmili, Rafa Castejón i Celso Bugallo (“Poniedziałki w słońcu”).

Szef roku Zwiastun filmu

Previous Article
The Pale Blue Eyes Gillian Anderson

Rośnie obsada filmu "The Pale Blue Eyes". Gillian Anderson u boku Christiana Bale'a

Next Article
Run Rabbit Run Sarah Snook

Gwiazda "Sukcesji" Sarah Snook zamiast Elisabeth Moss w horrorze "Run Rabbit Run"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share