Reklama

Gwiazda “Jak poznałem waszą matkę” Cobie Smulders w nowym serialu Marvela

Secret Invasion Cobie Smulders
Cobie Smulders znów w roli Marii Hill / Foto Prime: Wikimedia Commons

Gwiazda sitcomu “Jak poznałem waszą matkę”, Cobie Smulders, dołączyła do obsady nowego serialu “Secret Invasion”, który będzie bazował na komiksach Marvela. Aktorka ponownie wcieli się w postać Marii Hill, którą kreowała już m.in. w filmie “Avengers” z 2012 roku.

Secret Invasion Cobie Smulders dołącza do obsady serialu Marvela

Komandor Maria Hill jest byłą dyrektorką organizacji T.A.R.C.Z.A. i zaufaną współpracownicą Nicka Fury’ego. Cobie Smulders grała tę bohaterkę m.in. w filmach kinowych “Avengers: Czas Ultrona” oraz “Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”. Jako Hill pojawiła się też w serialu telewizyjnym “Agenci T.A.R.C.Z.Y.”

Teraz gwiazda małego ekranu powróci w kolejnej odcinkowej produkcji Marvela. Mowa o serialu “Secret Invasion”, który powstaje z myślą o dystrybucji na platformie Disney+. Jednym z jego głównych bohaterów będzie Fury, grany przez Samuela L. Jacksona, a w obsadzie zobaczymy też Christophera McDonalda, Emilię Clarke, Olivię Colman, Killiana Scotta, Kingsleya Ben-Adira oraz Bena Mendelsohna. Ostatni wystąpi jako Talos.

Jednym z twórców serialu będzie Thomas Bezucha (“Rodzinny dom wariatów”, “Big Eden”). Producentem wykonawczym jest Kevin Feige, prezes Marvel Studios.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
C'mon C'mon zwiastun

Polski zwiastun filmu "C’mon C’mon". Znamy datę premiery dramatu z Joaquinem Phoeniksem

Next Article
Boston Strangler David Dastmalchian

David Dastmalchian w thrillerze produkowanym przez Ridleya Scotta

Related Posts
Total
1
Share