David Dastmalchian w thrillerze produkowanym przez Ridleya Scotta

Boston Strangler David Dastmalchian
Boston Strangler David Dastmalchian w thrillerze o Dusicielu z Bostonu / Foto Prime: instagram.com/dastmalchian

David Dastmalchian to aktor, który w ostatnich latach był szczególnie znany z filmów komiksowych oraz pozycji science-fiction. Widzieliśmy go m.in. w blockbusterze “Legion samobójców: The Suicide Squad”, w “Diunie” oraz “Blade Runnerze 2049”. Teraz gwiazdor dołączył do obsady filmu produkowanego przez Ridleya Scotta.

Boston Strangler David Dastmalchian w thrillerze o zagadkowym mordercy

Mowa o thrillerze “Boston Strangler”, którego akcja toczy się w latach sześćdziesiątych, i który ogniskuje się wokół rzeczywistego zwyrodnialca – tytułowego Dusiciela z Bostonu. David Dastmalchian na planie zdjęciowym spotka Keirę Knightley, a producentami dzieła są Margot Robbie i Ridley Scott (“Dom Gucci”). Na razie nie wiadomo, jaka postać przypadła w udziale Dastmalchianowi, choć portale filmowe rozpisują się, że będzie to bohater istotny dla fabuły.

Obraz skupi się na losach seryjnego zabójcy Alberta DeSalvo, któremu prasa nadała budzący grozę pseudonim Dusiciel z Bostonu. W pierwszej połowie lat 60. ubiegłego wieku zamordował on trzynaście niewinnych kobiet. Knightley wystąpi w filmie jako Loretta McLaughlin – lokalna reporterka i feministka, która odegrała kluczową rolę w polowaniu na psychopatę. Inną bohaterką wzorowaną na postaci autentycznej będzie dziennikarka Jean Cole.

“Boston Strangler” jest reżyserowany przez Matta Ruskina; stanowiska producenckie zajmują też Kevin Walsh i Tom Ackerley.

Previous Article
Secret Invasion Cobie Smulders

Gwiazda "Jak poznałem waszą matkę" Cobie Smulders w nowym serialu Marvela

Next Article
Renfield Awkwafina

Awkwafina w obsadzie filmu o Drakuli. Zagra u boku Nicolasa Cage'a

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share