“Wcielenie 2” – Annabelle Wallis opowiada o możliwym sequelu

Wcielenie 2
Wcielenie 2 – są szanse na powstanie sequela / Foto Prime: New Line, Atomic Monster, Warner Bros. Pictures

Horror “Wcielenie” w reżyserii Jamesa Wana ukazał się we wrześniu tego roku i trafił jednocześnie na ekrany kin oraz na platformy VOD. W Stanach Zjednoczonych w pierwszy weekend po premierze film obejrzało 753 tys. widzów serwisu Samba TV. Czy są szanse, że nakręcona zostanie kontynuacja?

Wcielenie 2 Annabelle Wallis zapowiada, że są szanse na powstanie sequela

Gwiazda filmu “Wcielenie”, Annabelle Wallis, wyjawiła dziennikarzom “Screen Rant”, że rozmawiała z Jamesem Wanem na temat ewentualnego sequela. Dodała, że recenzje, jakie zdobyło horrorowe widowisko, zachwyciły jego twórców:

— Dyskutowaliśmy na temat “Wcielenia 2”. Istnieje wiele pomysłów na ten film. Odbiór części pierwszej był dla nas czymś bardzo, bardzo pochlebnym. Często rozmawiamy o kontynuacji.

Film “Wcielenie” zebrał mieszano-pozytywne recenzje profesjonalnych krytyków. Był chwalony za ekstrawagancki scenariusz i zwroty fabularne, choć przez innych krytykowany np. za “rozczarowujący finał”. Wallis na razie nie ujawnia żadnych konkretnych pomysłów na fabułę sequela, ale daje jasno do zrozumienia, że Wan chce drugiej odsłony serii. Projekt “Malignant 2” jest więc wysoce prawdopodobny.

Czytaj też: “Wcielenie” – recenzja. Głupi żart, efekciarski i zniekształcony gatunkowo horror

Wcielenie 2 Sequel – James Wan nie wyklucza takiej opcji

W przeszłości James Wan powiedział m.in., że choć oryginalnie “Wcielenie” miało być samodzielną historią, “nie widzi on przeszkód”, by nakręcono kontynuację.

Zarys fabuły horroru “Wcielenie”:

— Madison (Wallis) jest nieśmiałą i wrażliwą kobietą, która tkwi w nieszczęśliwym związku z mężem-brutalem. Pewnej deszczowej nocy, po kolejnej sprzeczce i rękoczynach, mężczyzna zostaje zamordowany przez nieznanego sprawcę. Bohaterka zaczyna doświadczać koszmarnych wizji z udziałem tej samej postaci – długowłosego zabójcy w płaszczu i czarnych rękawiczkach. Najgorsze jednak dopiero przed nią. Okazuje się, że wyśnione zbrodnie mają miejsce w rzeczywistości. Kim jest tajemniczy psychopata i co łączy go z Madison?

Previous Article
Hellbound sezon 2

Reżyser serialu "Hellbound" zapowiada 2. sezon: "Najpierw komiks, potem adaptacja aktorska"

Next Article
Spider-Man nowa trylogia

Tom Holland wystąpi w nowej trylogii o Spider-Manie. Informacje potwierdza producentka Amy Pascal

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share