“Mad Max: Furiosa” – Tom Burke zastępuje Yahyę Abdula-Mateena II

Mad Max: Furiosa Tom Burke
Mad Max: Furiosa Tom Burke dołączył do obsady filmu / Foto Prime: Netflix, Flying Studio; MGM, Universal, Monkeypaw

Od kilku lat szykowany jest projekt “Mad Max: Furiosa” – nowa odsłona cyklu o tytułowym wojowniku szos, Maksie Rockatanskym. Obraz przygotowuje studio Warner Bros. i jeszcze niedawno wiązano z nim aktora Yahyę Abdula-Mateena II. Okazuje się, że gwiazdor opuścił szeregi obsady – zastąpi go Tom Burke.

Mad Max: Furiosa Tom Burke dołącza do obsady filmu

Yahya Abdul-Mateen II to dziś jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood. Po roli Cadillaca w serialu Netfliksa “The Get Down” pojawił się on m.in. w “Aquamanie” i produkcji HBO “Watchmen”, a latem tego roku brylował na dużych ekranach w horrorze “Candyman”. Nic dziwnego, że grafik Abdula-Mateena jest wyjątkowo napięty i musiał on zrezygnować z udziału w nowym “Mad Maksie”.

Źródła bliskie aktorowi sugerują, że pracuje on nad “filmem kręconym z pasji’. W superprodukcji “Mad Max: Furiosa” zastąpi go Tom Burke. 40-latek z Londynu zagrał niedawno osławionego reżysera Orsona Wellesa w dramacie biograficznym Davida Finchera “Mank”. Widzieliśmy go też w serialu telewizyjnym “Muszkieterowie”.

Wysokobudżetowa produkcja Warner Bros. będzie prequelem, w którym poznamy młodsze lata tytułowej Furiosy – w filmie “Mad Max: Na drodze gniewu” (2015) zagrała ją Charlize Theron. Teraz główną rolę otrzymała Anya Taylor-Joy (“Gambit królowej”). W obsadzie znajduje się też Chris Hemsworth, a reżyserem został George Miller. Film współfinansuje przedsiębiorstwo Village Roadshow.

Previous Article
Pogromcy duchów. Dziedzictwo sequel

Reitman o sequelu filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo". Powróci Vlad z Karpat?

Next Article
Magic Mike's Last Dance Channing Tatum

"Magic Mike's Last Dance" - Channing Tatum znów w roli striptizera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share