“Clifford. Wielki czerwony pies” doczeka się sequela – Paramount zapowiada jego nadejście

Clifford Wielki czerwony pies sequel
Clifford Wielki czerwony pies Sequel filmu znajduje się w przygotowaniu / Foto Prime: Entertainment One, Paramount, New Republic Pictures

Na początku miesiąca w kinach ukazał się film familijny “Clifford. Wielki czerwony pies” – adaptacja serii książek o tym samym tytule. W Stanach Zjednoczonych obraz zadebiutował na drugim miejscu w notowaniu box-office’u, co dla studia okazało się najwyraźniej wystarczającym sukcesem. Już teraz potwierdzono, że powstanie sequel – “Clifford 2”.

Clifford Wielki czerwony pies Sequel w przygotowaniu

Film ukazał się jednocześnie w kinach i na platformie Paramount+. Serwis “Deadline Hollywood” poinformował, że trwają prace nad kontynuacją. Zyski z dystrybucji symultanicznej okazały się na tyle wysokie, że do współpracy zaproszono tę samą ekipę, która “wyczarowała” pierwszego “Clifforda”.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy “Clifford 2” ukaże się tylko w kinach, tylko na VOD, czy Paramount znów postawi na dystrybucję dwojaką. Pewne jest, że pierwsza odsłona serii przyniesie twórcom jeszcze większe przychody: film wciąż czeka na premierę w takich krajach, jak Francja, Brazylia, Niemcy, Argentyna, Wielka Brytania, Irlandia, Hongkong, Australia, Korea Południowa czy Rosja.

“Clifford. Wielki czerwony pies” opowiada historię Emily Elizabeth (Darby Camp), która dostaje w prezencie wyjątkowego, czerwonego szczeniaka. W przyszłości wyrasta on na gigantycznego psa, który z trudem mieści się w nowojorskim mieszkaniu. Dziewczynka postanawia odszukać czarodzieja, który pozwoli Cliffordowi odzyskać normalne rozmiary. Para zwraca na siebie uwagę pewnego naukowca o niecnych zamiarach.

W filmie wystąpili m.in. John Cleese, Jack Whitehall, Sienna Guillory, Tony Hale, Horatio Sanz, Russell Wong, Siobhan Fallon Hogan, Kenan Thompson i Rosie Perez.

Previous Article
Mass Effect serial

Powstanie serialowa wersja słynnej gry fantastycznonaukowej "Mass Effect"

Next Article
Chucky serial

"Chucky" - zapowiedź finałowego odcinka serialu. Armia Chuckych planuje krwawą masakrę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share