Noomi Rapace w paranormalnym horrorze od producentki “Babadooka”

You Won't Be Alone Noomi Rapace
You Won’t Be Alone Noomi Rapace w obsadzie horroru o wiedźmach / Foto Prime: Wikimedia Commons

Aktorka Noomi Rapace nie oszczędza się, jeśli chodzi o nowe wyzwania zawodowe. Świeżo po występie w projekcie studia A24 “Lamb” oraz roli w czarnej komedii Netfliksa “Złe dni” przyjęła kolejną posadę. Pojawiła się w filmie grozy “You Won’t Be Alone”.

You Won’t Be Alone Noomi Rapace w nowym horrorze

41-latka wystąpiła w roli przodującej w horrorze o tematyce paranormalnej “You Won’t Be Alone”, który w USA ukaże się już 28 stycznia 2022 roku. To australijska produkcja w reżyserii Gorana Stolevskiego. W filmie występują też sensacja francuskiego kina Félix Maritaud (“Sauvage”), Carloto Cotta (“Diamantino”), Alice Englert (“Piękne istoty”), Anamaria Marinca (“Furia”) oraz Sara Klimoska (“Czarne słońce”).

Akcja filmu “You Won’t Be Alone” toczy się w górzystej wiosce w Macedonii. Jest XIX wiek, a główną bohaterką jest dziewczyna, która zostaje porwana i przemieniona w wiedźmę. Po latach czarownica jest ciekawa, jak żyją zwykli śmiertelnicy. Przypadkiem zabija wieśniaczkę i postanawia przejąć jej ciało. Próbuje zrozumieć, co oznacza bycie człowiekiem.

Jedną z producentek horroru jest Kristina Ceyton, która w przeszłości pracowała przy innym, kultowym filmie gatunkowym – “Babadooku”.

Dystrybutorem kinowym w Stanach Zjednoczonych będzie Focus Features, a dystrybutorem na arenie międzynarodowej – Universal Pictures International.

Previous Article
Salma Hayek

Salma Hayek ze specjalnym wyróżnieniem: otrzymała swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame

Next Article
My Policeman Harry Styles

Harry Styles jako biseksualny mundurowy w melodramacie "My Policeman" - pierwsze zdjęcia

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share