Delroy Lindo otrzymał “tajemniczą rolę” w reboocie “Blade’a”

Blade Delroy Lindo
Blade Delroy Lindo w obsadzie filmowego reboota / Foto Prime: Wikimedia Commons, Flickr

Aktor Delroy Lindo (“Okup”, “60 sekund”) zagra “tajemniczą rolę” w nowym, filmowym reboocie “Blade’a”, produkowanym przez koncern Marvela. Z projektem wiązany jest też zdobywca dwóch Oscarów Mahershala Ali.

Blade Delroy Lindo dołącza do obsady widowiska Marvela

Ali otrzymał angaż do roli tytułowej – zagra Erica Brooks, pół-człowieka, pół-wampira, w stu procentach superbohatera. Postać pochodząca z wydawnictw Marvel Comics po raz pierwszy ukazała się na rynku wydawniczym w 1973 roku, a najbardziej kojarzona jest z trylogią filmów o “Bladzie”, z Wesleyem Snipesem jako głównym protagonistą.

Marvel nie komentuje, jaką rolę otrzymał w reboocie Delroy Lindo – ponoć będzie ona zaskoczeniem. Co ciekawe 69-latek wystąpił w przeszłości w innej produkcji z kanonu Marvel Cinematic Universe – planowanym serialu “Marvel’s Most Wanted”, który został jednak anulowany. W odcinku pilotażowym zagrał Dominica Fortune’a.

Reżyserem reboota “Blade’a” będzie Bassam Tariq. Na razie nie ustalono jeszcze, kiedy projekt zadebiutuje na ekranach kin.

Lindo znany jest z częstej współpracy z reżyserem Spikiem Lee. Panowie mają na koncie cztery wspólne produkcje, m.in. “Pięciu braci” (2020) oraz “Malcolma X” (1992).

Previous Article
Tom Holland jako James Bond

Tom Holland chce zagrać Bonda. Jakie są szanse, że przejmie rolę po Craigu?

Next Article
Salma Hayek

Salma Hayek ze specjalnym wyróżnieniem: otrzymała swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share