Tom Holland chce zagrać Bonda. Jakie są szanse, że przejmie rolę po Craigu?

Tom Holland jako James Bond
Tom Holland jako James Bond? / Foto Prime: Wikimedia Commons

Niedawno informowaliśmy, że Dwayne “The Rock” Johnson chce zostać nowym odtwórcą roli Jamesa Bonda, by uczcić pamięć swojego dziadka (był on jednym z bondowskich przeciwników). Teraz okazuje się, że rolę po Danielu Craigu chce przejąć inny gwiazdor dużego ekranu – Tom Holland. Znany z filmów o Spider-Manie aktor ponoć bardzo “nakręcił się” na ten cel. Czy popularny wśród kinomanów Holland ma szansę na angaż?

Tom Holland jako James Bond? Nowy Bond – kto nim będzie?

Nazwisko Toma Hollanda nie jest pierwszym, jakie przychodzi na myśl na hasło: “nowy Bond”. Wizerunek najsłynniejszego agenta specjalnego w historii kina zawsze był w pewien sposób maczystowski, a 25-letni Holland z klasycznym macho niewiele ma raczej wspólnego. Jest jednak aktor jednym z ulubieńców kinomanów, a seria o Spider-Manie z jego udziałem to dziś jedne z najbardziej dochodowych filmów, jakie wprowadza się na ekrany.

Czytaj też: Top 10 – aktorzy, którzy mogliby zostać następnym Jamesem Bondem

Jacob Batalon – inny aktor związany z franczyzą MCU, który zagrał z Hollandem m.in. w projekcie “Spider-Man: Homecoming” – uchylił rąbka tajemnicy i wyjawił, że jego kolega z planu “często mówi o zostaniu nowym Bondem – bardzo, bardzo często”.

Batalon zdradził ambitne plany Hollanda w rozmowie z serwisem “CQ”. Ponoć aktor zaczął interesować się współpracą z wytwórniami Eon i MGM jeszcze zanim Daniel Craig pożegnał się z postacią Bonda. Z kolei w wywiadzie dla “Variety” Holland powiedział, że jest wielkim miłośnikiem kina brytyjskiego i odegranie tak kultowego bohatera, jak agent 007 byłoby spełnieniem jego marzeń.

Warto zaznaczyć, że Daniel Craig miał 38 lat, kiedy po raz pierwszy wcielił się w brytyjskiego superszpiega (mowa o filmie “Casino Royale” z 2006 roku). Tom Holland w czerwcu świętował 25. urodziny.

Previous Article
The Watcher Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge w obsadzie serialu "The Watcher" Ryana Murphy'ego

Next Article
Blade Delroy Lindo

Delroy Lindo otrzymał "tajemniczą rolę" w reboocie "Blade'a"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share