“Pam & Tommy”: zwiastun serialu o sekstaśmie Pameli Anderson

Pam & Tommy zwiastun
Pam & Tommy zwiastun serialu / Foto Prime: Annapurna Television, Point Grey Pictures, Hulu, Disney Platform Distribution

W sieci ukazał się pierwszy zwiastun serialu “Pam & Tommy”, który opowie o sekstaśmie Pameli Anderson. Premierę zaplanowano na luty nadchodzącego roku, a tytułową ikonę ekranu i symbol seksu zagrała Lily James (“Baby Driver”, “Rebeka”).

Pam & Tommy Zwiastun. Lily James łudząco podobna do Anderson

Serial ukaże się na platformie stramingowej Hulu – premierę pierwszego odcinka zaplanowano na 2 lutego 2022 roku. Twórcami projektu “Pam & Tommy” są Seth Rogen i Evan Goldberg. Postać Pameli Anderson, modelki i aktorki telewizyjnej, znanej ze “Słonecznego patrolu”, przypadła w udziale Lily James, a jako Tommy Lee (członek Mötley Crüe) występuje Sebastian Stan.

Twórcy serialu przyjrzeli się małżeństwu ikonicznej pary wkrótce po przecieku sekstaśmy do internetu. Nagranie Anderson i Lee było jednym z pierwszych virali w sieci. Para nagrała prywatny klip o charakterze erotycznym podczas miesiąca miodowego. W 1995 roku film został skradziony, a następnie był szeroko dystrybuowany w internecie. Anderson pozwała wydawcę o zniesławienie i tak rozpętał się potężny skandal obyczajowy. Pomimo ugody po jakimś czasie sekstaśma znów trafiła na stronę dystrybutora.

Seth Rogen dostał w udziale rolę Randa Gauthiera, odpowiedzialnego za kradzież erotycznego nagrania, a Nick Offerman wystąpił jako “Wujek Miltie” – prowadzący pornobiznes. Znaczący udział w produkcji miała też Taylor Schilling, pojawiająca się jako Erica Boyer – żona Gauthiera, z którą ten utrzymuje skomplikowany związek. Mike Seely zagrał Hugh Hefnera.

Zdjęcia do serialu “Pam & Tommy” zakończono 30 lipca. Obecnie znajduje się on w fazie postprodukcji.

Pam & Tommy Zwiastun – wideo

Previous Article
Strażnicy Galaktyki 3 Sylvester Stallone

Sylvester Stallone potwierdza: "Występuję w «Strażnikach Galaktyki 3»" (WIDEO)

Next Article
Alec Baldwin

Nowe wieści w sprawie Aleca Baldwina: Mamie Mitchell obwinia aktora o wypadek na planie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share