“How I Met Your Father”, czyli “Jak poznałam waszego ojca” – znamy datę premiery

How I Met Your Father premiera
How I Met Your Father Premiera serialu / Foto Prime Movies: instagram.com/himyfonhulu

Na oficjalnym profilu sitcomu “How I Met Your Father” w serwisie Twitter zakomunikowano, że serial ukaże się dokładnie za dwa miesiące. Ustalono, że premiera spin-offu “Jak poznałem waszą matkę” nastąpi 18 stycznia 2022 roku.

How I Met Your Father Premiera serialu – ujawniono datę

Tego dnia pierwszy odcinek serialu ukaże się w Stanach Zjednoczonych, na platformie streamingowej Hulu. Kilka miesięcy temu serwis złożył zamówienie na serial komediowy “How I Met Your Father”, którego główną gwiazdą będzie Hilary Duff. Potencjalny polski tytuł to “Jak poznałam waszego ojca”.

Projekt będzie spin-offem “How I Met Yout Mother” i nie wiadomo, czy gościnnie pojawią się w nim aktorzy z tej kultowej produkcji. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły od Hulu rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości, a Sophie (Duff) opowiada swojemu synowi historię, jak poznała jego ojca. W 2021 roku Sophie i jej przyjaciele próbują rozgryźć kim są i czego chcą od życia. Chcą też odkryć wielką tajemnicę: jak znaleźć miłość w świecie zdominowanym przez aplikacje randkowe.

Kim Cattrall (“Seks w wielkim mieście”) zagrała starszą wersję głównej bohaterki. W obsadzie znajdują się też Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma i Tien Tran.

Serial komediowy “Jak poznałem waszą matkę” emitowano w CBS od 2005 do 2014 roku, przez dziewięć sezonów. Sitcom zdjęto z ekranów w marcu 2014, pomimo świetnych wyników oglądalności – jego średnia widownia w ostatnim sezonie przekraczała 10,5 mln.

Previous Article
Matrix Zmartwychwstania plakat

"Matrix Zmartwychwstania": Neo powraca na oficjalnym plakacie filmu

Next Article
Daniel Baldwin o sprawie Aleca

Daniel Baldwin o śmierci Halyny Hutchins: "Aktor to zawodowy idiota, zostawcie mojego brata w spokoju"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share