15-letnia Mckenna Grace napisała scenariusz filmu “The Bad Seed 2”. Zagra w nim główną rolę

The Bad Seed 2 Mckenna Grace
The Bad Seed 2 Mckenna Grace powróci w sequelu filmu / Foto Prime: Lifetime, Warner Bros. TV, Loweprofile

Mckenna Grace, uznawana za jedną z najzdolniejszych aktorek dziecięcych w Hollywood, wystąpi w sequelu filmu “The Bad Seed”. Jest też autorką scenariusza tego projektu – to jej debiut scenopisarski.

The Bad Seed 2 Mckenna Grace powraca w roli Emmy Grossman. Napisała też scenariusz filmu

W 2018 roku ukazał się telewizyjny thriller “The Bad Seed”, wyprodukowany przez stację Lifetime. Dzieło oparto na książce William Marcha o tym samym tytule i było ono remakiem dreszczowca Mervyna LeRoya z 1956 roku. Projekt wyreżyserował Rob Lowe, który zagrał też główną rolę męską. Na ekranie towarzyszyła mu Mckenna Grace. Zagrał ojca, który zaczyna wierzyć, że jego córka ma coś wspólnego ze śmiercią kolegi ze szkoły.

Mckenna Grace powróci w sequelu, “The Bad Seed 2”, jako Emma. 15-latka sprawia wrażenie niepozornej dziewczyny, ale w przeszłości uwikłana była w morderczą intrygę. Teraz bohaterka mieszka wraz z ciotką Angelą. Mąż kobiety jest uprzedzony do Emmy – uważa, że jest dziwna i zachowuje się podejrzanie; chce wysłać ją do szkoły z internatem. Tymczasem jedna uczennic liceum odkrywa tajemnicę Emmy sprzed lat. Dziewczyna nie ma wyboru – musi sprawić, by jej wrogowie przepadli bez śladu…

Grace napisała scenariusz kontynuacji wspólnie z Rossem Burge’em (swoim ojcem) oraz Barbarą Marshall (reżyserką części pierwszej). Louise Archambault została wytypowana na stanowisko reżyserskie, a producentami wykonawczymi “The Bad Seed 2” będą Grace, Crystal Burge i Mark Wolper. Premiera sequela odbędzie się w przyszłym roku.

Mckenna Grace jest najbardziej znana jako Mary Adler z dramatu “Obdarowani” Marca Webba. Wystąpiła też w filmach “Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, “Annabelle wraca do domu” i “Kapitan Marvel” oraz w serialu “Nawiedzony dom na wzgórzu”.

Zagrała ponadto w nadchodzących “Pogromcach duchów: Dziedzictwie”.

Previous Article
Violent Night David Harbour

David Harbour ("Stranger Things") w thrillerze od twórców "Johna Wicka" i "Zombie SS"

Next Article
Matrix Zmartwychwstania plakat

"Matrix Zmartwychwstania": Neo powraca na oficjalnym plakacie filmu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share