“Nie czas umierać”: najlepiej zarabiający film czasów pandemii

Nie czas umierać box-office
Nie czas umierać Box-office – najlepiej zarabiający film czasów pandemii / Foto Prime: Metro-Goldwyn-Mayer, Eon, Universal

Film “Nie czas umierać” rozbił bank: oficjalnie został najlepiej zarabiającą hollywoodzką produkcją od początku pandemii COVID-19. Poza granicami USA obraz “skosił” 558,2 mln dolarów, co czyni z niego przebój nawet większy niż “Szybcy i wściekli 9”.

Nie czas umierać Box-office – najlepiej zarabiający film czasów pandemii

“The Hollywood Reporter” podaje, że film zarobił prawie 559 mln USD w kinach poza USA, choć np. serwis box-office’owy “The Numbers” oszacował tę liczbę na 524 mln. Na całym świecie “Nie czas umierać” zainkasowało już więcej niż 700 mln dolarów.

Film pokonał tym samym dziewiątą odsłonę serii “Szybcy i wściekli”, która jeszcze niedawno utrzymywała tytuł najlepiej zarabiającej produkcji czasów pandemii poza granicami USA. Oba tytuły trafiły na ekrany kin dzięki wytwórni Universal Pictures.

“Nie czas umierać” to 25. z kolei film o agencie 007, Jamesie Bondzie. Obraz świetnie poradził sobie m.in. w Niemczech, Chinach i we Francji, gdzie był wielkim hitem komercyjnym. W pierwszym z tych państw bondowska produkcja zainkasowała ponad 67 mln USD.

Universal wydał też oświadczenie, że jest to jeden z najlepiej zarabiających filmów wszechczasów w Szwajcarii, Holandii, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Kto zastąpi Daniela Craiga i pojawi się jako James Bond w kolejnej odsłonie serii? Mamy swoje propozycje.

Previous Article
Zabójcza broń 5 Mel Gibson

Mel Gibson potwierdza, że wyreżyseruje film "Zabójcza broń 5"

Next Article
Marlowe Jessica Lange

Jessica Lange zagra w kryminale "Marlowe" wspólnie z Liamem Neesonem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share