Pierwsze oficjalne zdjęcie promujące film “Hokus pokus 2”!

Hokus pokus 2 zdjęcie
Hokus pokus 2 Zdjęcie z filmu / Foto Prime Movies: Disney+, David Kirschner Prod.

Disney przedstawił pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu “Hokus pokus 2” – widzimy na nim Bette Midler, Sarah Jessikę Parker i Kathy Najimy. Tercet powraca w swoich kultowych rolach sióstr Sanderson, uprawiających czarną magię. Premiera sequela zaplanowana jest na 2022 rok.

Hokus pokus 2 Zdjęcie z filmu

Twórcy zapowiadają, że w ich rękach powstała “upiorna kontynuacja halloweenowego klasyku”. Pierwszy “Hokus pokus” z 1993 roku jest dziś filmem, który kojarzą wszyscy – i starsi, i młodsi widzowie. Co roku przed 31 października w mediach społecznościowych króluje temat: “Hokus pokus”. O powstaniu sequela mówiono od lat – jak się udał, odkryjemy w przyszłym roku.

Zdjęcie promujące kontynuację wypuszczono do sieci z okazji uroczystego Disney+ Day. Aktorki, które pozują przed kamerą, wyglądają niemal identycznie, jak trzydzieści lat temu! Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy ponownie wcielą się w Winifred, Sarah i Mary Sanderson. W pierwszej odsłonie “Hokus pokus” wystąpiły one jako czarownice z Salem, skazane na śmierć za służenie diabłu. Bohaterki zmartwychwstały po stuleciach, by w noc halloween złapać w swoje łapska choć jedno ziemskie dziecko. Inaczej będą musiały wrócić do piekieł.

Hokus pokus 2 zdjęcie
Hokus pokus 2 Zdjęcie z filmu / Foto Prime Movies: Disney+, David Kirschner Prod.

Fabuła filmu “Hokus pokus 2” prezentuje się następująco:

Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powołuje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w noc halloween.

W sequelu pojawią się Doug Jones, Whitney Peak, Belissa Escobedom Lilia Buckingham, Sam Richardson, Tony Hale, Hannah Waddingham, Froy Gutierrez, Juju Brener, Nina Kitchen i Taylor Paige Henderson. Możliwe, że na drugim planie wystąpi też Thora Birch.

Film będzie miał premierę jesienią 2022 roku na platformie VOD Disney+.

Previous Article
Prey film

Powstaje prequel kultowego "Predatora". Znamy datę premiery

Next Article
Czerwona nota

"Czerwona nota" - rekordowe wyniki oglądalności w serwisie Netflix!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share