Edward Norton w obsadzie serialu “Extrapolations”, o skutkach zmian klimatu

Extrapolations Edward Norton
Extrapolations Edward Norton w obsadzie serialu Apple TV+ / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Edward Norton (“Alita: Battle Angel”, “Grand Budapest Hotel”) dołącza do gwiazdorskiej obsady nowego serialu Apple TV+ “Extrapolations”, który opowie o skutkach zmian klimatu. Z projektem wiązane są już nazwiska Meryl Streep, Davida Schwimmera, Kita Harringtona i Tobeya Maguire’a.

Extrapolations Edward Norton zasila obsadę serialu

Edward Norton, Michael Gandolfini, Cherry Jones, Keri Russell i Indira Varma wystąpią w serialu “Extrapolations”, który zadebiutuje w serwisie streamingowym Apple TV+. Norton zagra naukowca o charakterystycznym imieniu Jonathan Chopin, a Russell będzie twardą najemniczką. Jones przypadła w udziale rola prezydentki Stanów Zjednoczonych, a Varma będzie inną postacią związaną ze światem nauki. Michael Gandolfini (syn zmarłego aktora Jamesa Gandolfiniego) zagra ekranowego syna Nortona.

Serial opowie o skutkach zaburzeń systemu klimatu. Jego bohaterami są “pełni obaw, ale też nadziei ludzie”, którzy chcą powstrzymać zmiany klimatyczne, zanim będzie za późno. Zaplanowano, że “Extrapolations” będzie liczyć osiem odcinków. Na razie nie ujawniono daty premiery na Apple TV+.

Norton pojawił się niedawno w komediodramacie “Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” w reżyserii Wesa Andersona (premiera w Polsce: 19 listopada).

Previous Article
Pitbull premiera

PREMIERA: "Pitbull" Patryka Vegi - w kinach od 11 listopada

Next Article
Squid Game sezon 2

"Squid Game", sezon 2. - Netflix potwierdza, że powstaną kolejne odcinki serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share