Ariana Grande jako Glinda, Dobra Czarownica z Południa w musicalu “Wicked”

Wicked Ariana Grande
Wicked Ariana Grande dołącza do obsady filmu / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

To już pewne: Ariana Grande wystąpi jako Glinda, Dobra Czarownica z Południa w filmowej adaptacji musicalu “Wicked”. Obraz wyreżyseruje Jon M. Chu – twórca “Bajecznie bogatych Azjatów” i “Step Up 3D”.

Wicked Ariana Grande w roli czarownicy Glindy. Na pewno zaśpiewa przed kamerą

Ariana Grande wyznała, że właśnie spełniło się jej marzenie – “Wicked” to jeden z jej ulubionych musicali, a postać Glindy skrojona jest w sam raz dla niej. Na Instagramie artystka muzyczna zamieściła post potwierdzający jej udział w filmowej produkcji.

Ogłoszono też, że Cynthia Erivo pojawi się w filmie jako Elfaba. “Wicked” będzie ekranizacją broadwayowskiej sztuki o tym samym tytule, która nawiązywała z kolei do kultowego “Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. W scenicznej wersji przedstawiono alternatywną wersję zdarzeń z udziałem Dorotki i jej nowopoznanych przyjaciół: mieszkańcy tytułowej osady świętują z okazji śmierci Złej Czarownicy z Zachodu. Później akcja przenosi się w przeszłość: poznajemy, dlaczego okrutna wiedźma zeszła na ścieżkę zła.

Ariana Grande ma za sobą niemały dorobek aktorski: grała m.in. w serialach “Królowe krzyku” oraz “Victoria znaczy zwycięstwo”. Gościła też na deskach teatralnych, chociażby w sztuce “A Snow White Christmas” wystawianej przez Pasadena Playhouse. O tym, że chciałaby zagrać Glindę w przyszłości, zatweetowała dokładnie dziesięć lat temu, w grudniu 2011 roku. Jak widać marzenia się spełniają.

Previous Article
Shia LaBeouf Tamte dni tamte noce

To Shia LaBeouf miał zagrać Olivera w "Tamtych dniach, tamtych nocach". Dlaczego rolę przejął Armie Hammer?

Next Article
Hokus pokus 2 obsada

"Hokus pokus 2": znamy obsadę. Kto wystąpi w gorąco wyczekiwanym sequelu?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share