“Jeepers Creepers: Reborn” – krótki zwiastun nowego filmu z serii “Smakosz”

Jeepers Creepers: Reborn Zwiastun horroru trafił do sieci. Najbardziej nietypowy morderca w historii kina powraca. Kiedy premiera filmu Smakosz 4?
Jeepers Creepers: Reborn zwiastun
Jeepers Creepers: Reborn Zwiastun filmu. Tytuł alternatywny: Smakosz 4 / Foto AZN: American Zoetrope, Myriad, United Artists, MGM

Studio Screen Media Films udostępniło krótki zwiastun swojego nadchodzącego filmu – mowa o horrorze “Jeepers Creepers: Reborn”, który kontynuuje serię “Smakosz”. To pierwszy materiał wideo promujący projekt, jaki ukazał się w sieci.

Jeepers Creepers: Reborn Zwiastun – powrót kultowej serii

Klip rozpoczyna scena, w której tytułowy Smakosz – nadludzki morderca żywiący się ludzkim strachem – chwyta za swój kultowy topór i wyrusza na polowanie, jak zawsze w starej, pordzewiałej furgonetce. Następnie widzimy grupę młodych ludzi, którzy – przerażeni – biegają po opuszczonej posiadłości, zapewne w ucieczce przed tytułowym antybohaterem.

Teaser kończy się sceną z udziałem aktorki i modelki Ocean Navarro. Jej postać zostaje zaatakowana przez Smakosza, którego łapska przebijają się przez ścianę i chwytają dziewczynę za włosy. Podobny motyw wykorzystano w wielu horrorach, jak np. “Piątek, trzynastego VII: Nowa krew” czy “Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2003).

Film “Jeepers Creepers: Reborn” toczy się w stanie Luizjana, gdzie odbywa się festiwal Horror Hound, dedykowany fanom grozy. Imprezę odwiedzają Chase (Imran Adams) i jego dziewczyna Laine (Sydney Craven), która na miejscu zaczyna doświadczać zagadkowych wizji – za ich sprawą zostaje jej przedstawiony Smakosz. Bohaterka poznaje mroczny sekret małej, południowej mieściny. Towarzyszy jej też silne poczucie zagrożenia. Okazuje się, że jest ono w pełni uzasadnione.

W filmie “Smakosz 4” grają też Dee Wallace, Gary Graham, Pete Brooke, Sam Freilich, Matt Barkley i Jodie MccMullen. Obraz jest czwartą odsłoną horrorowej serii, którą w 2001 roku zapoczątkował Victor Salva. 63-latek nakręcił wszystkie poprzednie części. Reżyserem “Jeepers Creepers: Reborn” został Timo Vuorensola (“Iron Sky”).

Początkowo planowano, że film ukaże się na ekranach w USA tej jesieni, ale obecnie szacuje się, że premiera nastąpi dopiero w 2022 roku. Serwis IMDb podaje, że 11 listopada 2021 reboot obejrzą widzowie w Rosji.

Smakosz 4 Kiedy premiera? Zobacz zwiastun filmu

Previous Article
Ballerina Ana De Armas

Ana De Armas w spin-offie "Johna Wicka"? Aktorka prawdopodobnie zagra w filmie "Ballerina"

Next Article
Censor premiera

"Censor": horror o utracie kontaktu z rzeczywistością. Premiera kinowa

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share