Ana De Armas w spin-offie “Johna Wicka”? Aktorka prawdopodobnie zagra w filmie “Ballerina”

Ana De Armas (“Nie czas umierać”) prawdopodobnie wystąpi w filmie akcji “Ballerina”. Będzie on spin-offem serii “John Wick” z Keanu Reevesem.
Ballerina Ana De Armas
Ballerina Ana De Armas w obsadzie filmu? / Foto AZN: Wikimedia Commons

Ana De Armas negocjuje warunki współpracy przy filmie “Ballerina”, który w zamyśle miałby stanowić spin-off serii “John Wick”. Na targach American Film Market projekt zostanie przedstawiony firmom dystrybutorskim.

Ballerina Ana De Armas jako elitarna zabójczyni?

Fabuła “Balleriny” brzmi znajomo: Ana De Armas miałaby zagrać w filmie młodą płatną zabójczynię, która szuka zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny. W “Johnie Wicku 3” z 2019 roku pojawił się wątek szkoły tanecznej, w której trenowane są przyszłe morderczynie na zlecenie. Jako choreografka baletowa wystąpiła w tej części Tiler Peck.

Film “Ballerina” wyreżyseruje Len Wiseman – najbardziej kojarzony z pracy przy “Lucyferze”, “Pamięci absolutnej” (2012) i serii “Underworld”. Scenariusz widowiska napisał Shay Hatten, który jest autorem fabuły tegorocznej “Armii umarłych” Zacka Snydera.

W Hollywood krążą plotki, że z projektem “Ballerina” związani będą też Keanu Reeves i Anjelica Huston – obsadzeni w rolach cameo. Informacje nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone.

Ana De Armas pojawia się na ekranie od 2005 roku, ale jej kariera eksplodowała dopiero dwa lata temu po znakomicie ocenionym występie w komedii kryminalnej “Na noże”. Za kreację pielęgniarki uwikłanej w samobójstwo znanego pisarza aktorka była nominowana do Złotego Globu, a wywalczyła statuetkę Saturna. Pochodząca z Kuby 33-latka pojawiła się też w filmie sensacyjnym “Nie czas umierać” jako agentka CIA.

Previous Article
Ty jesteś następna przedpremiera

Horror "Ty jesteś następna" - pokaz przedpremierowy w wieczór halloween

Next Article
Jeepers Creepers: Reborn zwiastun

"Jeepers Creepers: Reborn" - krótki zwiastun nowego filmu z serii "Smakosz"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share