Jenna Ortega kontra Ghostface. Nowe, mrożące krew w żyłach zdjęcie z filmu “Krzyk 5”

Jenna Ortega kontra psychopatyczny Ghostface – nowe, mrożące krew w żyłach zdjęcie z filmu “Krzyk 5” trafiło do sieci.
Krzyk 5 Jenna Ortega
Krzyk 5 Jenna Ortega w tarapatach / Foto AZN: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X, “Empire”

Paramount pokazał nowe zdjęcie produkcyjne z nadchodzącego filmu “Scream” – lub, jeśli wolicie, “Krzyk 5”. To scena, w której morderczy Ghostface napada na przerażoną nastolatkę (w tej roli Jenna Ortega). Fotografia ukazała się na oficjalnej stronie internetowej “Empire Magazine”.

Krzyk 5 Jenna Ortega w tarapatach – zdjęcie z filmu

Zdjęcie najwyraźniej pochodzi ze sceny otwierającej “Krzyk 5”, która wzorowana jest na openingu z pierwszej odsłony serii. W oryginalnym filmie Wesa Cravena licealistka Casey (Drew Barrymore) była terroryzowana przez Ghostface’a, który najpierw zastraszał ją przez telefon, a następnie urządził sobie na nią polowanie – w zaciszu jej własnego domu.

Scena z nowej części “Scream” jest do tej opisanej łudząco podobna. Jenna Ortega występuje w niej jako nastoletnia Tara, którą pod nieobecność rodziców odwiedza psychopata w charakterystycznej masce ducha. Ortega to jedna ze wschodzących gwiazd Hollywood. 19-latka meksykańsko-portorykańskiego pochodzenia wkrótce pojawi się jako Wednesday Addams w serialu Netfliksa na podstawie “Rodziny Addamsów”.

Reżyserzy “Krzyku 5”, Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, zapowiadają, że ich dzieło nosi “to samo DNA”, co horrory Wesa Cravena. Film trafi do dystrybucji dzięki Paramount Pictures 14 stycznia 2022 roku. W obsadzie znajdują się Ortega, Neve Campbell (powracająca jako Sidney Prescott), Courteney Cox (Gale Weathers), David Arquette (Dewey Riley), Marley Shelton (Judy Hicks), Dylan Minnette (Wes), Melissa Barrera (Samantha), Jack Quaid (Richie), Kyle Gallner (Vince) i Jasmin Savoy Brown (Mindy).

Krzyk 5 Jenna Ortega
Krzyk 5 Jenna Ortega kontra Ghostface – zdjęcie z filmu / Foto AZN: “Empire Magazine”, Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Źródło: “Empire Magazine”

Previous Article
The Great Emu War John Cleese

John Cleese w absurdalnej komedii o wojnie z ptakami emu

Next Article
Londongrad Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch jako podpułkownik KGB i przeciwnik Putina w serialu HBO "Londongrad"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share