“Stream”: pierwsze spojrzenie na horror z Danielle Harris i Dee Wallace

Stream Danielle Harris
Stream Danielle Harris – informacje o filmie / Foto AZN: Kanał “Fuzz on the Lens” na YouTubie

Na YouTubie ukazał się pierwszy materiał wideo z filmu grozy “Stream” – w rolach głównych Danielle Harris (“Halloween”) i Dee Wallace (“E.T.”). Horror przygotowują twórcy “Terrifiera” i “Fear Clinic”.

Stream Danielle Harris w opałach

Film “Stream”, którego tytuł ewidentnie nawiązuje do serii “Scream” Wesa Cravena, może okazać się dla horroru tym, czym “Niezniszczalni” byli dla kina akcji. W nadchodzącej produkcji pojawi się plejada gwiazd powszechnie uznawanych za horrorowe ikony. Będą to: Danielle Harris, Dee Wallace, Jeffrey Combs, Felissa Rose, Mark Holton, Dave Sheridan, Daniel Roebuck, Terry Alexander, Tim Reid i David Howard Thornton.

Harris występuje w filmie jako Elaine Keenan. Kobieta zdaje sobie sprawę, że w jej małżeństwo wkradła się rutyna, a mąż się od niej oddala. Para postanawia wrócić do przeszłości i udaje się na romantyczny wypad – w planach jest odtworzenie dawnej randki. Bohaterowie zatrzymują się w uroczym hotelu, który kryje jednak mroczny sekret. Okazuje się, że korytarzami budynku spacerują obłąkani mordercy. Keenanowie mają zostać ich następnymi ofiarami.

Na YouTubie udostępniono pierwsze spojrzenie na horror “Stream”. Klip zawiera sceny z filmu oraz wypowiedzi twórców. Reżyserem “Stream” jest Michael Leavy, który powiedział niedawno, że nakręcono blisko dziewięćdziesiąt procent filmu i oficjalnie wchodzi on w fazę postprodukcji. Efekty specjalne do filmu stworzył Damien Leone.

Jeszcze w tym roku ukaże się inny horror z udziałem Danielle Harris. Mowa o filmie “The Host App”, z premierą planowaną na 20 grudnia. Film opowie o zabójczej aplikacji mobilnej.

Previous Article
The Walking Dead sezon 11 część 2

"The Walking Dead" - znamy datę premiery 2. części 11. sezonu. Teaser już w sieci

Next Article
Cillian Murphy Oppenheimer

Cillian Murphy z rolą główną w nowym filmie Christophera Nolana. Znamy datę premiery

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share