“Single All the Way”: Netflix przygotował świąteczną komedię romantyczną o gejowskiej miłości

Single All the Way Netflix
Single All the Way Netflix / Foto Prime Movies: Netflix, Muse Entertainment Enterprises

Niedawno informowaliśmy, że Universal przygotowuje gejowską komedię romantyczną “Bros” – pierwszy tego typu mainstreamowy film w historii. Jeszcze w tym roku podobny projekt ukaże się na Netfliksie.

Single All the Way Netflix szykuje niespodziankę dla widzów LGBT+

Propozycja od Netfliksa ukaże się wkrótce przed Bożym Narodzeniem – premierę w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii zaplanowano na 2 grudnia. Na razie nie wiadomo, czy gigant streamingowy wprowadzi komedię także w  Polsce.

Bohaterem filmu “Single All the Way” jest Peter (Michael Urie), który co chwilę wypytywany jest przez krewnych, kiedy wreszcie znajdzie sobie chłopaka. Zmęczony wścibstwem, prosi swojego kumpla Nicka (Philemon Chambers), by udawał, że są parą. Tak zaczyna się komedia pomyłek. Peter i Nick odwiedzają matkę pierwszego z nich w okresie świąt. Kobieta postanowiła umówić syna ze swoim przystojnym trenerem osobistym, Jamesem.

Trenera zagrał w filmie Luke Macfarlane. Co ciekawe ten sam aktor otrzymał angaż do roli głównej we wspomnianych “Bros” – gdzie będzie obiektem westchnień Billy’ego Eichnera. Matkę Petera, Carole, zagrała w “Single All the Way” Kathy Najimy. W obsadzie znajdują się też inne ikony gejowskie: Jennifer Coolidge, Barry Bostwick i Max Emerson. Film wyreżyserował Michael Mayer na podstawie scenariusza Chada Hodge’a.

Film “Single All the Way” powstawał w kanadyjskiej prowincji Quebec. Produkcję zrealizował Netflix wspólnie z wytwórnią Muse Entertainment Enterprises. Poniżej garść zdjęć promujących komedię romantyczną.

Previous Article
Patryk Vega Pitbull

"Pitbull" Patryka Vegi - zapowiedź filmu. Znamy datę premiery

Next Article
Something's Wrong with Rose

"Something’s Wrong with Rose": znamy obsadę nowej produkcji Paramount Players

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share