“Pitbull” Patryka Vegi – zapowiedź filmu. Znamy datę premiery

Patryk Vega Pitbull
Patryk Vega Pitbull 2021 / Foto Prime Movies: Kanał Patryka Vegi na YouTubie

Na profilu Patryka Vegi w serwisie Instagram pojawiła się zapowiedź filmu “Pitbull”. Niesławny reżyser – twórca “Kobiet mafii” i “Bad Boya” – potwierdza, że jego nowa produkcja ukaże się w kinach w Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada.

Patryk Vega Pitbull – zapowiedź

Film “Pitbull” jest bardziej duchowym spadkobiercą serialu Patryka Vegi sprzed lat niż jego sequelem. Nie wracają w nim znane z odcinkowej produkcji postacie (jak podkomisarz Sławomir “Despero” Desperski), nie wraca też komisarz “Majami” (Piotr Stramowski) z filmu z 2016 roku.

Dla kogo więc warto obejrzeć nowego ekranowego “Pitbulla”? Rolę główną otrzymał od Vegi Andrzej Grabowski. Charakterystyczny aktor znów wcielił się w aspiranta sztabowego Jacka Goca, pseudonim “Gebels”. W filmie pojawia się wątek syna “Gebelsa”, który mierzy się z poważnymi kłopotami – może nawet zostać pozbawiony wolności i trafić za kratki. Ojciec zrobi wszystko, by tego uniknąć.

W filmie Vega porusza wątek “gangu karateków” z Radomia, którym swego czasu żyła cała Polska. U boku Grabowskiego grają Tomasz Dedek, Sebastian Dela i Przemysław Bluszcz. Debiut aktorski zaliczył w “Pitbullu” Jan Błachowicz – słynny fighter i zawodnik mieszanych sztuk walki, międzynarodowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki w wadze półciężkiej.

Na profilu Patryka Vegi w serwisie Instagram można znaleźć zwiastun filmu.

Previous Article
That '90s Show

"Różowe lata dziewięćdziesiąte"? Netflix zamówił spin-off sitcomu "That ’70s Show"

Next Article
Single All the Way Netflix

"Single All the Way": Netflix przygotował świąteczną komedię romantyczną o gejowskiej miłości

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share