Filmy

„Pitbull” Patryka Vegi – zapowiedź filmu. Znamy datę premiery

Na profilu Patryka Vegi w serwisie Instagram pojawiła się zapowiedź filmu „Pitbull”. Niesławny reżyser – twórca „Kobiet mafii” i „Bad Boya” – potwierdza, że jego nowa produkcja ukaże się w kinach w Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada.

Patryk Vega Pitbull – zapowiedź

Film „Pitbull” jest bardziej duchowym spadkobiercą serialu Patryka Vegi sprzed lat niż jego sequelem. Nie wracają w nim znane z odcinkowej produkcji postacie (jak podkomisarz Sławomir „Despero” Desperski), nie wraca też komisarz „Majami” (Piotr Stramowski) z filmu z 2016 roku.

Dla kogo więc warto obejrzeć nowego ekranowego „Pitbulla”? Rolę główną otrzymał od Vegi Andrzej Grabowski. Charakterystyczny aktor znów wcielił się w aspiranta sztabowego Jacka Goca, pseudonim „Gebels”. W filmie pojawia się wątek syna „Gebelsa”, który mierzy się z poważnymi kłopotami – może nawet zostać pozbawiony wolności i trafić za kratki. Ojciec zrobi wszystko, by tego uniknąć.

W filmie Vega porusza wątek „gangu karateków” z Radomia, którym swego czasu żyła cała Polska. U boku Grabowskiego grają Tomasz Dedek, Sebastian Dela i Przemysław Bluszcz. Debiut aktorski zaliczył w „Pitbullu” Jan Błachowicz – słynny fighter i zawodnik mieszanych sztuk walki, międzynarodowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki w wadze półciężkiej.

Na profilu Patryka Vegi w serwisie Instagram można znaleźć zwiastun filmu.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy