Reklama

“Pitbull” Patryka Vegi – zapowiedź filmu. Znamy datę premiery

Patryk Vega Pitbull
Patryk Vega Pitbull 2021 / Foto Prime Movies: Kanał Patryka Vegi na YouTubie

Na profilu Patryka Vegi w serwisie Instagram pojawiła się zapowiedź filmu “Pitbull”. Niesławny reżyser – twórca “Kobiet mafii” i “Bad Boya” – potwierdza, że jego nowa produkcja ukaże się w kinach w Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada.

Patryk Vega Pitbull – zapowiedź

Film “Pitbull” jest bardziej duchowym spadkobiercą serialu Patryka Vegi sprzed lat niż jego sequelem. Nie wracają w nim znane z odcinkowej produkcji postacie (jak podkomisarz Sławomir “Despero” Desperski), nie wraca też komisarz “Majami” (Piotr Stramowski) z filmu z 2016 roku.

Dla kogo więc warto obejrzeć nowego ekranowego “Pitbulla”? Rolę główną otrzymał od Vegi Andrzej Grabowski. Charakterystyczny aktor znów wcielił się w aspiranta sztabowego Jacka Goca, pseudonim “Gebels”. W filmie pojawia się wątek syna “Gebelsa”, który mierzy się z poważnymi kłopotami – może nawet zostać pozbawiony wolności i trafić za kratki. Ojciec zrobi wszystko, by tego uniknąć.

W filmie Vega porusza wątek “gangu karateków” z Radomia, którym swego czasu żyła cała Polska. U boku Grabowskiego grają Tomasz Dedek, Sebastian Dela i Przemysław Bluszcz. Debiut aktorski zaliczył w “Pitbullu” Jan Błachowicz – słynny fighter i zawodnik mieszanych sztuk walki, międzynarodowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki w wadze półciężkiej.

Na profilu Patryka Vegi w serwisie Instagram można znaleźć zwiastun filmu.

Previous Article
That '90s Show

"Różowe lata dziewięćdziesiąte"? Netflix zamówił spin-off sitcomu "That ’70s Show"

Next Article
Single All the Way Netflix

"Single All the Way": Netflix przygotował świąteczną komedię romantyczną o gejowskiej miłości

Related Posts
Total
1
Share